Aleš z Ulice jak ho neznáte: Ve Specialistech chtěl znásilnit Zuzanu Májovou! VIDEO

Zdroj: TV Nova

V nekonečném seriálu Ulice se Aleš ze sympatického hasiče stal dominantním přítelem, který své partnerce organizoval život. Tentokrát si jeho představitel v seriálu Specialisté střihl ještě negativnější roli.

Přehrát poslední díl

V Ulici ho má každý rád a nikdo nechápe, proč mu Gábina a její bývalý přítel Hynek nemůžou přijít na jméno. Nikdo kromě nich totiž nevidí, jaký Aleš ve skutečnosti je - dominantní puntičkář, který s Gábinou a jejím synem Šimonem manipuluje. Právě Šimon je po jejich rozchodu jediná Alešova spojka, díky které věří, že se dají zase spolu dohromady.

Seriál Ulice: Aleš začíná komplikovat Gábině život...
Zdroj: TV Nova

V oblíbeném kriminálním seriálu Specialisté si herec Denny Ratajský zahrál celkem podobnou roli. Navenek slušný a galantní manžel, uvnitř ovšem pěkná hyena. To je v seriálu spolužák Zuzany Májové - Roman Prošek. Ten má velmi rád ženy a vůbec mu nevadí, že svoji ženu pravidelně podvádí. Do hledáčku mu spadne právě i spolužačka Zuzana, kterou i přes její snahu se bránit, zatáhne do postele. Jenže netuší, s kým má co dočinění. Jak si Zuzana s dychtivým spolužákem Romanem poradí? To se dozvíte ve videu.

134

GALERIE: Specialisté - 48. díl - Tajemství nevěsty

Zdroj: TV Nova

Specialisté - 48. díl - Tajemství nevěsty - 5

Hodnocení:


 

Jak celý případ dopadne zjistíte v seriálu Specialisté už v pondělí 10. 9. v premiérové epizodě s názvem Tajemství nevěsty. Tak se nezapomeňte dívat ve 20:20 na TV Nova!

 

 

kar