První setkání s majorem Strouhalem: Čím ho Zuzana Májová mile překvapí?

Aktualizováno 01.05.2019


Už dnes večer 1. 4. diváci mohou vidět poprvé ve Specialistech Martina Dejdara jako majora Josefa Strouhala. Ten je zprvu dost odměřený, ale pro Zuzanu Májovou bude mít zřejmě slabost. Koneckonců, to je patrné už z jejich prvního setkání.

Major Josef Strouhal rozhodně nechce jít ve stopách svého předchůdce Vondráčka, ba naopak. Jeho cílem je vést tým svým neotřelým způsobem. Je hodně uzavřený a nepřipouští si lidi k tělu, ani specialisty. Profesionalita je u něj na prvním místě. Ovšem z prvního setkání se Zuzanou Májovou je patrné, že jeho zásady nebudou tak pevné.

Ženský element v týmu Specialistů je příjemné oživení a tak to vnímá i Strouhal. Ten po seznámení Zuzanu hned podrobuje zkoušce a chce znát její názor na případ, kdy pachatelé pohřbili zaživa muže. „Myslím, že jim na oběti vůbec nezáleželo, prostě udělali to, co měli,“ hodnotí případ Zuzana. Major je s postřehem své kolegyně spokojený. Navíc to není jediné, čeho si Zuzana všimla a tím specialisty posunula o krůček dál. Více už ve videu. Podaří se jim najít oběť dřív, než se v rakvi udusí a zemře?

 

To se dozvíte v premiérovém díle seriálu Specialisté s názvem Spi sladce už v pondělí 1. 4. ve 20:20 na Nově!