POHŘBEN ZAŽIVA: Martin Dejdar coby major Strouhal řeší složitý případ. Na nalezení oběti má jen pár hodin

Aktualizováno 28.04.2019


Specialistům se na stole objeví další složitý případ. Úspěšný podnikatel Karel Holý byl unesen přímo před zraky svého syna. Pachatelé ho poté uložili do rakve a zaživa pohřbili. Pokud jeho rodina nezaplatí výkupné, Karel se udusí.

Syn úspěšného podnikatele Karla Holého zažije pořádný šok. Jeho otec je totiž přimo před jeho očima unesen. Únosci Karla zaživa pohřbí a požadují milion euro po jeho rodině. Pokud nezaplatí výkupné, tak se udusí.

V průběhu natáčení se herci Čestmíru Gebouskému honilo hlavou plno myšlenek. „Začal jsem si říkat – takhle to jednou všechno skončí,“ nechal se slyšet. Původně si myslel, že záběry natočí s otevřenou rakví. „Byl jsem v šoku, když jsem viděl, jak kameru montují na víko a následně celou rakev uzavírají.“ Velmi ho ale překvapilo, že netrpí klaustrofobií.

Zdroj: TV Nova


Do rakve si v průběhu natáčení musel lehnout dvakrát. Jednou se natáčelo pod širým nebem, kde byl hrob vykopán. Na další natáčení se štáb přemístil do atelieru. Tam se natáčely záběry z vnitřku rakve, které byly zaslány kriminalistům.

Zdroj: TV Nova


Na diváky čeká velká změna v hereckém obsazení. Z pražského týmu kriminalistů odchází jejich dosavadní šéf Pavel Vondráček (David Prachař). Nově bude případy vyšetřovat major Josef Strouhal, kterého hraje Martin Dejdar. Toho tak na začátku čeká velká zkouška.


Pokud chcete vidět, jak celý tým povede a kdo unesl Karla Holého, nezapomeňte se dívat v pondělí od 20:20 na TV NOVA.