Martin Dejdar nově ve Specialistech jako major Josef Strouhal! Co má s postavou společné?

Aktualizováno 22.04.2019


Již od 1. dubna mohou diváci vídat Martina Dejdara nově v seriálu Specialisté jako majora Josefa Strouhala, který nastupuje do týmu vyšetřovatelů po Pavlovi Vondráčkovi. Co má herec se svou postavou společného? To a více už zjistíte ve videu.

Vrchní komisař Pavel Vondráček dostal zajímavou nabídku z policejního prezidia. Rozhodl se tedy svůj život po letech zklidnit a z terénu přesídlil do kanceláře za počítač. Jeho nástupce diváci uvidí na televizních obrazovkách už 1. dubna. Jaký je major Josef Strouhal? „Je to člověk, který nemá rodinu. Měl manželku, ale je rozvedený. S manželkou nemohli mít děti, takže je i bezdětný. Orientuje se hlavně na práci,“ popsal postavu její představitel Martin Dejdar.

Zdroj: TV Nova

Naskočit do rozjetého vlaku není nic jednoduchého. I po těžkých začátcích si herec nakonec zvykl a do party zapadl na výbornou. Major Strouhal se mu hraje dobře, mají totiž společný důležitý faktor. „Zanícení pro práci. Mě moje práce taky baví a leccos jsem pro ni obětoval, takže to asi máme společné – určitý stupeň workoholismu,“ přiznal Dejdar. Co dalšího řekl, už zjistíte ve videu.

 

Martina Dejdara jako majora Josefa Strouhala můžete sledovat v seriálu Specialisté od 1. dubna na Nově.