Specialisty opouští vrchní komisař Pavel Vondráček! Kdo ho nahradí?

Aktualizováno 15.04.2019


Od samého začátku seriálu diváci mohli vídat sympatického Davida Prachaře v seriálu Specialisté, kde ztvárňoval vrchního komisaře Pavla Vondráčka. Nyní se rozhodl ze seriálu odejít…

Tři roky, 71. dílů - David Prachař provázel diváky seriálu Specialisté každé pondělí večer. Nyní se jeho postava rozhodla využít příležitosti na povýšení a tým vyšetřovatelů opouští. „Ten už se asi nevrátí. Vondráček si polepšil a jde na policejní ředitelství,“ prozradil herec.

Zdroj: TV Nova

Se Specialisty strávil herec spoustu času, a proto není divu, že si se štábem vytvořil přátelský vztah. „Byli tady prima lidi ve štábu. Výborní režiséři i asistenti, takže s nějakýma se ještě sem tam uvidím nebo si napíšeme. Seriálem proběhlo i hodně herců, zhruba 680,“ dodal David Prachař. 

Vedení zkušeného týmu pražských kriminalistů se ujme Martin Dejdar v roli majora Strouhala - nadprůměrně inteligentního policisty, workoholika a perfekcionisty, který občas působí trochu neomaleně.

Strouhal je rozvedený, pro svoji bývalou ženu má ale stále slabost a má s ní hezký vztah. Od svých podřízených si nejprve udržuje odstup. Postupně však svoje kolegy přijímá za své, stojí za nimi se vším všudy, a to i nad rámec svých povinností. S Jardou Čermákem (Jan Zadražil) mají na svět odlišné názory. Zato v Lukášovi Panenkovi (Jakub Štáfek) se vidí. Líbí se mu jeho přímost, rychlost, bystrost i fyzická kondice. Má pocit, že se mu podobá. Zuzany Májové (Zuzana Kajnarová) si váží, a pokud by měl někoho pověřit vedením místo sebe, bude to právě ona.

„Naskočil jsem do rozjetého vlaku, který jede velmi rychle a velmi dobře. Zpočátku jsem měl strach, abych tento vlak nebrzdil a abych s kolegy udržel tempo a jejich styl jízdy. Pak jsem se ale soustředil na to, abych vytvořil postavu, která bude diváky bavit,“ řekl ke svému vstupu do seriálu Dejdar. Na nového šéfa se diváci mohou těšit od 1. dubna.

Zdroj: TV Nova

Seriál Specialisté sledujte každé pondělí ve 20:20 na Nově.