Obálka s nádechem smrti: Specialisté čelí šílenci, který posílá otrávené dopisy. VIDEO

Aktualizováno 08.04.2019


Zásilka, která měla zabíjet. Věra Sedlářová ale útok přežila a nyní je podruhé v nebezpečí života. Specialisté musí dopadnout odesílatele dřív, než se pokusí svůj čin dotáhnout do konce.

Věra Sedlářová, v podání populární herečky Hany Vagnerové, dostane reklamní zásilku, ve které je otrávený parfém. K případu jsou povoláni Specialisté, kteří se nejvíce obávají toho, zda se nejedná o akci nějakého šílence, který dopisy rozesílá i dalším lidem. Postupem času vyšetřování odhalí, že útok byl mířený pouze na paní Sedlářovou. Ta se náhle ocitá v nebezpečí znovu, jelikož útok zatím neznámého odesílatele přežila.

Zdroj: TV Nova

Mezi podezřelé se s postupujícím vyšetřováním dostává problematický alkoholik Pešek. Dokonce pracuje v kurýrní firmě manželů Sedlářových a Věra s ním měla den před útokem konflikt. Od té doby je Pešek nezvěstný. Do hledáčku Specialistů se následně dostane také nevlastní Věřin syn Karel, macechu nemá rád, neboť kvůli ní otec odešel od rodiny. Navíc Věra zjistí, že milovaný synáček svého otce pěkně obelhává. Jde o pomstu, nebo strach z odhalení?


Kdo chtěl vraždit pomocí otráveného dopisu, se dozvíte v premiérovém díle seriálu Specialisté s názvem Zásilka smrti už v pondělí 11. 3. ve 20:20 na Nově.

 

Hana Vagnerová jak ji neznáte: Z ostřílené policistky se ve Specialistech stane oběť. Nebo ne?
Hana Vagnerová jak ji neznáte: Z ostřílené policistky se ve Specialistech stane oběť. Nebo ne?

OČIMA EXPERTA: Spolupráce obviněného s policií se mnohdy vyplatí!
OČIMA EXPERTA: Spolupráce obviněného s policií se mnohdy vyplatí!