VIDEO: Policejní hlídka zastřelila ozbrojeného muže. Nešlo však o sebeobranu!

Aktualizováno 01.04.2019


Policejní hlídka zastřelí v sebeobraně bývalého trestance, který se zbraní přepadl čerpací stanici. Případ ale není tak jasný, jak se zdá. Specialisté zjišťují, že jeho smrt mohla mít úplně jiný důvod...

Na policistku Evu Tejralovou míří zbraní bývalý trestanec Karel Rambousek, kterému se neřekne jinak než Rambo. Velitel policejní hlídky Radim Dufek v obraně kolegyně útočníka zastřelí. Oba policisté pronásledovali pachatele na útěku v automobilu, který odcizil po ozbrojeném přepadení čerpací stanice. Od začátku je Specialistům jasné, že se jedná o zabití v sebeobraně. Jenže kde jsou peníze, které měl pachatel údajně ukrást?

Zdroj: TV Nova

Specialistům se Rambo jeví jako férový chlap, který chtěl začít nový spořádaný život. Jenže v bytě jeho přítelkyně najdou stopy po výstřelu. Byl snad terčem střelby, nebo střílel on sám? Specialisté začínají pomalu zjišťovat, co se oné osudné noci stalo.

 

Vy se vše dozvíte v premiérovém díle seriálu Specialisté v epizodě s názvem V rouše beránčím už v pondělí 4. 3. ve 20:20 na Nově.