ZE ZÁKULISÍ: Roli ve Specialistech si Jakub Štáfek užívá. Natáčelo se i na jeho oblíbeném místě

Aktualizováno 01.03.2019


Napínavý díl Specialistů, který začíná v letištní hale zkolabováním jednoho z cestujících, se natáčel na oblíbeném místě jednoho z herců, a to Jakuba Štáfka. Co k natáčení prozradil?

Specialisté se i tentokrát věnují opravdu komplikovanému případu. Během vyšetřování úmrtí mladého studenta, který je pašerákem drog, totiž dojde k únosu koronerky Malinkové. To celé vyšetřování značně zkomplikuje. 

 

Zdroj: TV Nova

Při natáčení využili tvůrci největší halu v česku, která dabluje ruzyňské letiště. To se nejvíce líbilo Jakubovi Štáfkovi, který je velký fanda hokejové Sparty. "Nacházíme se v O2 Aréně, kde sídlí můj hokejový tým HC Sparta Praha. Vzal jsem si i sparťanskou čepici, protože jsem věrný fanoušek," prozradil nadšený herec.

Zdroj: TV Nova

Epizodní roli si zahrála herečka Bára Mudrová, kterou můžou televizní diváci znát z oblíbeného seriálu Ulice. Co o své postavě řekla už zjistíte ve videu.

 

Jak vyšetřování dopadne zjistíte již v pondělí 4. února v premiérovém díle seriálu Specialisté v epizodě s názvem Chlad. Tak nezapomeňte ve 20:20 sledovat Novu.

Je naživu? Specialisté řeší tajemný únos. Zmizela jejich kolegyně!
Je naživu? Specialisté řeší tajemný únos. Zmizela jejich kolegyně!

ZKAŽENÉ KLAPKY ze seriálu Specialisté: Scéna v gay klubu nešla natočit s vážnou tváří!
ZKAŽENÉ KLAPKY ze seriálu Specialisté: Scéna v gay klubu nešla natočit s vážnou tváří!