Ája z Ulice se stane svědkem záhadného úmrtí. A její setkání s Lukášem Panenkou přinese nečekanou dohru

Aktualizováno 03.03.2019


Ája z Ulice se divákům představí ve zcela nové roli. Ve Specialistech bude klíčovou svědkyní záhadného úmrtí. Po jejím boku nebude opět chybět ani Matěj Jordán, teda Lukáš Panenka. Zajímavé to setkání, které bude mít i zajímavý konec.

Přehrát poslední díl

Barboru Mudrovou mohou televizní diváci pravidelně vídat v seriálu Ulice, kde hraje cílevědomou asistentku radního Áju. Ze začátku se zdála jako hodná holka, jenže se z ní vyklubala pěkná mrcha, což Matěj Jordán v podání Jakuba Štáfka zatím nevidí.

Zdroj: TV Nova

Nyní diváci uvidí Barboru ve zcela jiné roli. Ve Specialistech se objeví jako milá letuška, která se stane svědkyní záhadné smrti jednoho z cestujících. Vyslýchat jí bude Lukáš Panenka, kterého stejně jako Uličního Matěje Jordána ztvárňuje Jakub Štáfek. Divákům se tak naskytne zajímavá podívaná. A i ve Specialistech se sblíží o něco víc. Lukáš sympatickou letušku totiž pozve na rande. Jak na to zareaguje? Na to se podívejte ve videu.

Jak celé vyšetřování dopadne, zjistíte už v pondělí 4. ledna v premiérovém díle seriálu Specialisté v epizodě s názvem Chlad. Tak se nezapomeňte dívat ve 20:20 na Novu.

 

ZE ZÁKULISÍ: Roli ve Specialistech si Jakub Štáfek užívá. Natáčelo se i na jeho oblíbeném místě
ZE ZÁKULISÍ: Roli ve Specialistech si Jakub Štáfek užívá. Natáčelo se i na jeho oblíbeném místě

Je naživu? Specialisté řeší tajemný únos. Zmizela jejich kolegyně!
Je naživu? Specialisté řeší tajemný únos. Zmizela jejich kolegyně!