Oběť nahlásila svoji vraždu Specialistům. Musela se však podívat vrahovi do očí...

Aktualizováno 10.02.2019


Specialisté tentokrát čelí opravdu neobvyklému případu, kdy oběti zbývá jen několik dní života. Mezitím, co oběť chce napravit své životní chyby, Specialisté jsou vrahovi na stopě.

Přehrát poslední díl

Spolumajitel firmy na výrobu přístrojů pro nukleární medicínu Chem Medic Tomáš Jordán byl ve své laboratoři ozářen. Svůj poslední čas nechce trávit v nemocnici, a tak se vydává za svými příbuznými napravit životní chyby. Jeho řidičkou a dozorkyní je Zuzana Májová, kterou později Jordán pěkně vypeče a způsobí jí v práci malér.

Zdroj: TV Nova

V průběhu vyšetřování Specialisté zjišťují, že vrahem by mohl být jeden z dalších dvou jednatelů firmy, kterými jsou Drábek a Samecký, nebo také jeho budoucí exmanželka, která by po rozvodu jinak nedostala vůbec nic. Později se ukáže, že v době vraždy byl ve firmě služební vůz, který měl zapůjčen Drábek. Jakmile se to Jordán dozví, vydá se do firmy, aby vzal spravedlnost do svých rukou. Jenže v době příjezdu Specialistů k budově naleznou venku mrtvého Drábka a v kanceláři Jordána v bezvědomí. Zabila snad oběť svého vraha, nebo je všechno jinak?

To se dozvíte už v pondělí 14. 1. v premiérovém díle seriálu Specialisté s názvem Neviditelná vražda. Už ve 20:20 na Nově!

OČIMA EXPERTA: Vražda z milosti není v ČR přípustná. Vraha čeká hodně krutý trest
OČIMA EXPERTA: Vražda z milosti není v ČR přípustná. Vraha čeká hodně krutý trest