Specialisté pátrají po vrahovi, který své oběti zajistil dlouhou a bolestivou smrt

Aktualizováno 10.02.2019


Umírání zaživa – to čeká oběť dalšího případu, který je určen Specialistům. Tomáš Jordán byl úmyslně ozářen ve své laboratoři...

Přehrát poslední díl

Specialisté vyšetřují velmi neobvyklý případ vraždy, kterou ohlásila její oběť. Tomáš Jordán, který je spolumajitel firmy na výrobu přístrojů pro nukleární medicínu Chem Medic, byl ve své laboratoří ozářen. Jedná se o tak veliké množství, že mu zbývá jen několik dní života. Jelikož má ve svém životě nevyřešené vztahy a napáchal i pár chyb, místo do nemocnice míří rovnou za svými příbuznými a chce se pokusit vše napravit.

 

Zdroj: TV Nova

Poprosí Zuzanu Májovou, aby mu dělala řidiče. To se jí ale následně pěkně vymstí. Jakou boudu na ni vymyslí? Navíc průběh vyšetřování naznačuje, že vrahem by mohl být jeden z dalších dvou jednatelů firmy, nebo budoucí exmanželka. Motiv mají oba. Byl snad někdo z nich schopný zabíjet?

 

To se dozvíte už v pondělí 14. 1. v premiérovém díle seriálu Specialisté s názvem Neviditelná vražda ve 20:20 na Nově. Následně můžete sledovat i reprízovaný 8. díl s názvem Popáleniny. Tak nezapomeňte i ve 21:15 sledovat Novu!

Vražda v pražské nemocnici: Primář brání vyšetřování!
Vražda v pražské nemocnici: Primář brání vyšetřování!

Obětavá Anička z Ulice opět pomáhá: Specialisty ale hodně překvapí! VIDEO
Obětavá Anička z Ulice opět pomáhá: Specialisty ale hodně překvapí! VIDEO

OČIMA EXPERTA: Vražda z milosti není v ČR přípustná. Vraha čeká hodně krutý trest
OČIMA EXPERTA: Vražda z milosti není v ČR přípustná. Vraha čeká hodně krutý trest