Nejdřív přišla o Máru, teď jí umírá otec. Radka z Ulice zažívá nejhorší chvíle života

Aktualizováno 12.02.2019


Snažila se získat Máru, ale ten v ní viděl jen pobavení. Tehdy smutná Radka ani netušila, co horšího ji čeká. Nyní si totiž prožije chvíle, které nechce zažít nikdo – její otec umírá.

Přehrát poslední díl

Kamila Janovičová je známá ze seriálu Ulice jako Radka, která dříve měla dost bouřlivý vztah s Márou. Ten pak ale začal chodit s Monikou Farskou a Radku vymazal ze svého života.  Když se Mára po několika letech s Monikou rozešel, tak  Radka vycítila příležitost a sympatického taxikáře se pokusila sbalit. To se jí nakonec i povedlo. Mára ale o žádný vážný vztah nestál, a tak měli jen krátký románek.

 

Zdroj: TV Nova

Nyní diváci mohou vidět herečku ve zcela nové roli. V seriálu Specialisté se představí jako Apolena, dcera spolumajitele firmy na výrobu přístrojů pro nukleární medicínu Chem Medic. Ten byl ale ve své laboratoři ozářen a zbývá mu maximálně několik týdnu života. Proto místo do nemocnice míří rovnou za svou dcerou. Proč mu ale Apolena ani na jeho sklonku života nechce otevřít?

 

To se dozvíte v premiérovém díle seriálu Specialisté s názvem Neviditelná vražda už v pondělí 14. 1. ve 20:20 na TV Nova.

NEPŘEHLÉDNĚTE:

Obětavá Anička z Ulice opět pomáhá: Specialisty ale hodně překvapí! VIDEO
Obětavá Anička z Ulice opět pomáhá: Specialisty ale hodně překvapí! VIDEO

OČIMA EXPERTA: Vražda z milosti není v ČR přípustná. Vraha čeká hodně krutý trest
OČIMA EXPERTA: Vražda z milosti není v ČR přípustná. Vraha čeká hodně krutý trest

Specialisté pátrají po vrahovi, který své oběti zajistil dlouhou a bolestivou smrt
Specialisté pátrají po vrahovi, který své oběti zajistil dlouhou a bolestivou smrt