Vražda v pražské nemocnici: Primář brání vyšetřování!

Aktualizováno 07.02.2019


Specialisté prošetřují podezřelá úmrtí v pražské nemocnici na oddělení geriatrie. Při zkoumání lékařské dokumentace zemřelých pacientů je překvapí primář. Šéfka oddělení soudního lékařství pro něj má však zprávu, která ho nepotěší.

Přehrát poslední díl

Doktorka Geislerová zavolá své kamarádce Zuzaně Májové, že má podezření na úmyslná úmrtí u sebe na oddělení. V dokumentech několika pacientů našla, že jim byl na geriatrii podán lék na srdce ve zvýšených dávkách. Specialisté se rozhodnou vše řádně prošetřit. Kapitán Lukáš Panenka s koronerkou Ivou Malinkovou se vydávají do pražské nemocnice prozkoumat dokumenty podezřelých pacientů.

 

Zdroj: TV Nova

V průběhu vyšetřování je vyruší primář geriatrického oddělení Karel Černý, který za návštěvu policie není moc rád. Koronerka mu tedy hned sdělí zprávu, která ho vůbec nepotěší. „U těchto tří případu doporučím nařízení soudní pitvy,“ oznámí Malinková primáři. Ten s tím ale nechce mít nic společného a od veškerých podezření se distancuje. Má snad primář s náhlými úmrtími něco společného?

To se dozvíte v premiérovém díle seriálu Specialisté s názvem Vondráčkovo tajemství. Už v pondělí 7. 1. ve 20:20 na Nově!

Obětavá Anička z Ulice opět pomáhá: Specialisty ale hodně překvapí! VIDEO
Obětavá Anička z Ulice opět pomáhá: Specialisty ale hodně překvapí! VIDEO

Doktorka Inna z Ordinace opět čelí zločinu: Specialisté vyšetřují, kdo jí vraždí pacienty
Doktorka Inna z Ordinace opět čelí zločinu: Specialisté vyšetřují, kdo jí vraždí pacienty

VIDEO: Specialisté řeší sérii podezřelých úmrtí v pražské nemocnici
VIDEO: Specialisté řeší sérii podezřelých úmrtí v pražské nemocnici