Obětavá Anička z Ulice opět pomáhá: Specialisty ale hodně překvapí! VIDEO

Aktualizováno 04.02.2019


Udělala by pro ostatní cokoliv – Tak znají televizní diváci Aničku Liškovou ze seriálu Ulice. Nyní její představitelku Ljubu Krbovou mohou vidět v podobné, přesto zcela odlišné roli.

Přehrát poslední díl

Aničku Liškovou znají diváci seriálu Ulice jako velmi obětavou ženu, která miluje svoji rodinu. Dlouhá léta žila s manželem Bedřichem. Jelikož ale nemůže mít děti a po rodině velmi toužila, vzala si z dětského domova dvě děti – Frantu a Emu. Později ale Anička nedokázala překousnout manželovu nevěru, ze které navíc vzešlo dítě, a s Bedřichem se rozvedla. Dlouho sama ale nezůstala. Momentálně je s přítelem Petrem, který ovšem velmi těžce zvládá Aniččin stále vřelý vztah s bývalým manželem.

Zdroj: TV Nova

Nyní obětavou Aničku diváci mohou vidět v seriálu Specialisté. Její představitelka Ljuba Krbová se zde představí jako zdravotní sestra Gálová, která má spojitost se soukromým životem Pavla Vondráčka. Ten se svým týmem vyšetřovatelů přichází do nemocnice, kde mu před deseti lety zemřela manželka, rozluštit záhadu série úmrtí. Najde s pomocí sestry Gálové vraha?To se dozvíte v premiérovém díle seriálu Specialisté s názvem Vondráčkovo tajemství už v pondělí 7. 1. ve 20:20 na TV Nova.

VIDEO: Specialisté řeší sérii podezřelých úmrtí v pražské nemocnici
VIDEO: Specialisté řeší sérii podezřelých úmrtí v pražské nemocnici

Doktorka Inna z Ordinace opět čelí zločinu: Specialisté vyšetřují, kdo jí vraždí pacienty
Doktorka Inna z Ordinace opět čelí zločinu: Specialisté vyšetřují, kdo jí vraždí pacienty