Doktorka Inna z Ordinace opět čelí zločinu: Specialisté vyšetřují, kdo jí vraždí pacienty

Aktualizováno 04.02.2019


Inna Lysenko je lékařka, která své poslání zachraňovat životy bere velmi vážně a zodpovědně. Její představitelka Zuzana Stavná si v seriálu Specialisté zahraje velmi podobnou roli. Opět bude lékařkou a opět bude zachraňovat životy!

Přehrát poslední díl

Postavu doktorky Inny mohou diváci televize Nova znát ze seriálu Ordinace v růžové zahradě 2. Je to silná a odhodlaná dívka, která si nedovede představit, že by opustila svoje nejbližší. Vybrala si povolání doktorky, aby mohla pomáhat zraněným ve válce na Ukrajině, odkud pochází. Do kamenické nemocnice nastoupila poté, co utekla ze zajetí se svým zraněným bratrem Míťou. Následně prožívala smršť komplikovaných vztahů nejen se svým manželem Markem, ale později i přítelem Vojtou. Po rozvodu s Markem a rozchodu s Vojtou se vrátila zpět na Ukrajinu.

Zdroj: Nova.cz

Nyní si její představitelka Zuzana Stavná zahraje podobnou roli v seriálu Specialisté. Jako doktorka Eva Geislerová odhalí na svém oddělení v pražské nemocnici sérii vražd pacientů v terminálním stádiu a rozhodne se jednat. Zavolá své kamarádce Zuzaně Májové, které se svěří se svým podezřením. Specialistce se série úmrtí také nezdá jako souhra náhod, a tak se rozhodne s Jaroslavem Čermákem, Lukášem Panenkou a Pavlem Vondráčkem záhadu rozluštit. Kdo mohl ukončit život pacientů na nemocničním lůžku?

To se dozvíte v premiérovém díle seriálu Specialisté s názvem Vondráčkovo tajemství už v pondělí 7. 1. ve 20:20 na TV Nova.

VIDEO: Specialisté řeší sérii podezřelých úmrtí v pražské nemocnici
VIDEO: Specialisté řeší sérii podezřelých úmrtí v pražské nemocnici

Zkraťte si u stromečku čekání na seriál Specialisté! Najdete všechny rozdíly?
Zkraťte si u stromečku čekání na seriál Specialisté! Najdete všechny rozdíly?