TATI, POMOZ MI! Majora Vondráčka čeká hned po ránu zoufalý telefonát. VIDEO

Aktualizováno 03.01.2019


Lenku Vondráčkovou unese podezřelý Hodr, který Specialistům stále uniká. Díky své arogantnosti, pocitu neohroženosti a vyhlášenému právníkovi se ho opakovaně nedaří zavřít do vazby. Nakonec ale i on udělá jednu fatální chybu.

Přehrát poslední díl

Specialisté tentokrát řeší případ, který je pro ně pěkným oříškem. Čelí totiž vrahovi, který moc dobře ví, jak uniknout životu za mřížemi. Navíc po boku právníka, jenž je vyhlášený široko daleko. I ten nejlepší zločinec ale dřív nebo později stejně šlápne vedle, a to se stalo i majiteli tiskárny a podezřelému Vladimírovi Hodrovi.

Zdroj: TV Nova

Ten totiž unesl dceru Pavla Vondráčka Lenku. Tím ovšem dráždí hada bosou nohou, protože pro majora Vondráčka tohle byla právě poslední kapka. Každého rodiče totiž nejvíc zasáhne, když se něco děje s jeho dětmi. „Tati, pomoz mi!“ zavolá Lenka na mobil svému otci. Ten celý zděšený se snaží zjistit, co se vlastně stalo. Jenže Lenka má v puse roubík a vůbec netuší, kde je. Major Vondráček tudíž hned povolává Jardu Čermáka s Lukášem Panenkou, aby jeho dceru ihned našli. Podaří se jim Lenku zachránit včas?


To se dozvíte v premiérovém díle seriálu Specialisté s názvem Duel už v pondělí 3. 12. ve 20:20 na Nově!


Vyhrajte roli v seriálu Specialisté! Už nyní můžete soutěžit na stránce Já, Specialista.

Jindřicha Valšíka z Ordinace někdo brutálně zavraždil na procházce se psem! VIDEO
Jindřicha Valšíka z Ordinace někdo brutálně zavraždil na procházce se psem! VIDEO

VIDEO: Lenka Vondráčková v ohrožení života! Pro Specialisty začíná boj s časem
VIDEO: Lenka Vondráčková v ohrožení života! Pro Specialisty začíná boj s časem