Únosy, zbraně, výbuchy: Jan Zadražil prozradil, co by si ještě v roli Specialisty rád zkusil

Aktualizováno 26.11.2018


Pondělní díl Specialistů bude trochu výjimečný. Tým vyšetřovatelů bude pátrat po válečném veteránovi, který unesl svoji dceru. Představitel Jaroslava Čermáka prozradil, jaký případ by rád natočil. Tak se podívejte na video!

Přehrát poslední díl

Už v pondělí se diváci mohou těšit na další premiérový díl Specialistů. Tentokrát v něm tým vyšetřovatelů bude pátrat po válečném veteránovi, který trpí posttraumatickou stresovou poruchou a nic si nepřeje víc než mít zpátky svoji dceru. Rozhodne se pro podivné řešení - unese ji. Specialisté ho ovšem vypátrají a dceru vrátí zpět její matce.

Zdroj: TV Nova

Voják, který se ještě nedokázal smířit s rozvodem, ale bojuje dál. Své bývalé manželce hodí do ložnice granát a doufá, že tím získá dceru zpět. Exmanželka jako zázrakem přežije, ale její přítel při výbuchu zemře. Specialistům začíná docházet, že čelí psychicky nemocnému, po zuby ozbrojenému a ke všemu odhodlanému vojákovi.

Zdroj: TV Nova

Jsou i jiné případy, které Specialisty lákají. Herec Jan Zadražil prozradil, co by si ještě v roli Jaroslava Čermáka rád natočil. Tak se podívejte na video!

Zdroj: TV Nova

Premiérový díl seriálu Specialisté s názvem Na válečné stezce můžete sledovat už v pondělí 29. 10. ve 20:20 na Nově!

VOJÁK PSYCHOPAT: Nejdříve unesl svoji dceru, pak chtěl její matku vyhodit do povětří!
VOJÁK PSYCHOPAT: Nejdříve unesl svoji dceru, pak chtěl její matku vyhodit do povětří!

STRACH O DÍTĚ: Barmanka Dominika z Ulice si prožije krušné chvíle. Exmanžel jí unese dceru!
STRACH O DÍTĚ: Barmanka Dominika z Ulice si prožije krušné chvíle. Exmanžel jí unese dceru!