Jaroslav Čermák zjistil, kdo pro něj vybíral narozeninový dárek. To nikdo nečekal!

Aktualizováno 18.10.2018


Kriminalista Čermák oslavil narozeniny a dostal dva originální dárky. Při poradě kvůli nevyřešenému případu se čistou náhodou Jarda dozvídá, kdo netradiční dárek vymyslel. Jak zareaguje?

Přehrát poslední díl

Specialisté řeší případ, kdy z krematoria v noci záhadným způsobem zmizela mrtvola. Vrchnímu komisaři to nejde do hlavy, „Proč by někdo kradl mrtvolu?“ Na to hbitě reaguje Lukáš Panenka a řekne: „ Mě je to úplně jasný, řádí tady novodobý doktor Frankenstein.“ Jenže kolegové mají racionálnější názor. Myslí si, že muž neumřel nešťastnou náhodou, ale byl zavražděn. Lukáš sice souhlasí, ale to by to nebyl on, aby nepřidal nějakou perlu. „No a Bedrnu už má vrah pěkně rozporcovaného doma v mrazáku,“ dodá se smíchem.

Zdroj: TV Nova

 

Touto větou ale krásně nahrál na smeč Jardovi, kterému všechno začalo docházet. „Takže mě je jasný, kdo vybíral ten můj narozeninový dárek,“ řekl komisař nabroušeně. Jaké pak učinil rozhodnutí? To už se musíte podívat na video.

Dopadnou Specialisté zloděje a vraha včas? To se dozvíte v premiérovém díle seriálu Specialisté s názvem Ztracená mrtvola už v pondělí 24. 9. ve 20:20 na Nově!NEPŘEHLÉDNĚTE:

ZOMBIELAND? Specialisté stíhají mrtvého, který zmizel z krematoria. VIDEO

Luboš Mareček z Ulice prožívá další velkou ránu: Zabili mu syna! VIDEO