DROGOVÍ SPECIALISTÉ: Panenka s Čermákem jako experti na návykové látky. Jejich znalosti vás překvapí!

Aktualizováno 17.10.2018


Specialisté tentokrát vyšetřují smrt mladíka, který spadl z jeřábu na bungee-jumping. Později ovšem zjišťují, že mladý sportovec byl nejspíše nejenom zavražděn, ale navíc omámen drogami. A tak si vrchní komisař Pavel Vondráček ověřil znalosti Lukáše Panenky a Jaroslava Čermáka z této toxikologické sféry...

Přehrát poslední díl

Nejdříve to vypadalo jako nešťastná náhoda, později se ovšem ukazuje, že mladý sportovec byl zavražděn. Někdo ho shodil z jeřábu na bungee-jumping do vody a ještě předtím ho stihl zdrogovat. Nikdo nic neviděl, nikdo nic neslyšel. Specialisté teď musí ale zjistit, kdo má co dočinění s drogami a mohl je tedy Tomáši Ondrákovi podat. Vrchní komisař Pavel Vondráček hned zjišťuje, jak je na tom jeho tým se znalostmi v oblasti drog.

Zdroj: TV Nova

Znalost drog a jejich účinků má v malíku Lukáš Panenka, ale i Jaroslav Čermák. „V čem je problém u toho GHB, v dávkování?“ ptá se Vondráček svých kolegů. „Ano, problém je v dávkování. Co jednoho potěší, druhého porazí, někdy i zabije,“ odpoví hned Čermák. Ovšem jeho kolega Panenka ho okamžitě trumfne. Podívejte se na video!

Jestli se jim podaří dopadnout vraha, zjistíte v premiérovém díle seriálu Specialisté s názvem Skok do prázdna už v pondělí 17. 9. ve 20:20 na Nově!

 

BYL JSEM NEMEHLO! Hrdina Specialistů prozradil, jak ´okouzlil´ svou první lásku
BYL JSEM NEMEHLO! Hrdina Specialistů prozradil, jak ´okouzlil´ svou první lásku

VIDEO: Pavle, jsem v průseru! Specialista Lukáš Panenka se zaplete s dealery drog
VIDEO: Pavle, jsem v průseru! Specialista Lukáš Panenka se zaplete s dealery drog

Tajemství dokonalé postavy Zuzany Kajnarové: Během příprav na Specialisty dělá něco, co jí je proti srsti
Tajemství dokonalé postavy Zuzany Kajnarové: Během příprav na Specialisty dělá něco, co jí je proti srsti