Představitel mírumilovného Bedřicha z Ulice jako záporák? Adrian Jastraban překvapí ve zcela odlišné roli!

Aktualizováno 25.06.2018


Specialisté vyšetřují smrt talentovaného fotbalisty Michala Beránka. Nejdříve se zdálo, že se jedná o úraz s následkem smrti, ale později se ukázalo, že jde o vraždu... Kdo zmařil mladý život?

Přehrát poslední díl

Michal (Majk) byl cílevědomý fotblista, a proto usiloval o postup do vyšší ligy. Talent by na to měl, ale to zřejmě nestačilo. Jeho největším konkurentem byl spoluhráč Tomáš Malý, který taktéž toužil po fotbalové kariéře. Jejich nevraživost byla zřejmá na první pohled – kdekoliv se potkali, vznikl mezi nimi konflikt. Mohla být důvodem vraždy rivalita mezi spoluhráči?

 

Zdroj: TV Nova

To chce Zuzana Májová zjistit, proto Tomáše pěkně proklepne a hned po příjezdu na místo činu si ho odchytne v šatně. Jenže moc prostoru na výslech nemá. Vzápětí se do šatny totiž vřítí doktor Vágner, klubový lékař, který chce Majka okamžitě vyšetřit. Možná by kriminalistka Májová i protestovala, ale v tu chvíli se do šatny nahrne zbytek týmu – mladí, do půl těla svlečení a vyrýsovaní kluci. Celá v rozpacích si prohlédne mužské svaly a raději vezme nohy na ramena.

Zdroj: TV Nova

Již zmiňovaného klubového lékaře Vágnera znají televizní diváci ze seriálu Ulice jako Bedřicha Lišku, který se svou ženou Aničkou vychoval dvě adoptované děti. Ve Specialistech to má podobně. Podezřelý fotbalista Tomáš Malý je totiž jeho syn, jako osmiletého chlapce si ho vzal z dětského domova. Byla jeho výchova tak silná a dobrá, že by Tomáš nikomu neublížil, nebo vyhráli neovlivnitelné geny po jeho pravých rodičích?

To se dozvíte v premiérovém díle seriálu Specialisté s názvem Střelec už v pondělí 28. 5. ve 20:20 na Nově!

Prokletí Hanáka z Ordinace pokračuje. Zemře mu i další manželka! VIDEO
Prokletí Hanáka z Ordinace pokračuje. Zemře mu i další manželka! VIDEO

OČIMA EXPERTA: Jak probíhá výslech nezletilých svědků? Přítomnost rodičů je mnohdy na škodu!
OČIMA EXPERTA: Jak probíhá výslech nezletilých svědků? Přítomnost rodičů je mnohdy na škodu!

CELÝ DÍL SPECIALISTŮ: Jedno napití pro ni znamenalo smrt. Matka od rodiny zemřela pod hladinou!
CELÝ DÍL SPECIALISTŮ: Jedno napití pro ni znamenalo smrt. Matka od rodiny zemřela pod hladinou!