ZKAŽENÁ KLAPKA ze Specialistů: Tak tohle (ne)vyšlo, Jakub Štáfek pořádně nafackoval členovi štábu!

Aktualizováno 11.11.2017


Specialista Jakub Štáfek nedokázal při natáčení udržet kamennou tvář. Bohužel pro něj, s takovým výrazem se měl v pondělním díle Specialistů prezentovat. Jenomže měl co dělat, aby se u dramatických scén nechechtal! Až z toho dal pohlavek svému kolegovi. Proč? Klikněte na video, to musíte vidět!

Přehrát poslední díl

Unavení, na pokraji sil a rezignovaní na všechny svoje boje se scénářem. Tak něják by se občas dalo popsat natáčení premiérových dílů Specialistů. Ještě že si ze svých peripetiích dokáží herci udělat legraci. A v tomto oboru je mistr Jakub Štáfek, kterému zdatně sekunduje Jan Zadražil.

Zdroj: TV Nova


Natáčení dramatického dílu plného zvratů se totiž vtipně a neplánovaně zašprajclo a herec Jakub Štáfek i kolegové Jan Zadražil, Zuzana Kajnarová a David Prachař pak jen stěží zadržovali smích. Když totiž někdo z hereckého ansámblu zapomněl scénář a pokoušel se to dohrát s grácii, skončilo to většinou pořádným průšvihem.

Zdroj: TV Nova


Všichni jsou jenom lidé a vždy zkrátka není posvícení. Občasné přeřeknutí nebo nepovedený záběr by se měl tolerovat. Když se vše ale sestříhá za sebou, vypadá to, že nepovedený materiál převažuje nad povedeným. A někdy se v nesnázích ani pro sprosté slovo nejde daleko.A o čem byl vlastně tento díl Specialistů? Na hřbitově je nalezena mrtvola starého Hartla. Jeho přítel z mládí se vrátil po letech do Česka, aby zde uspořádal výstavu obrazů. On sám, jeho synovec, galerista i opatrovník měli všichni dobrý důvod k tomu Hartla odstranit. Podaří se Specialistům vypátrat, jak souvisí dávná milostná historie s vraždou?
Zdroj: TV NovaA nezapomeňte se v pondělí 23. října dívat na premiérový díl Specialistů s názvem Šmírák. od 20:20 na TV Nova.


JAN ZADRAŽIL ŠOKOVAL: ´Roli ve Specialistech jsem málem nevzal!´ Co ho nakonec přesvědčilo?
JAN ZADRAŽIL ŠOKOVAL: ´Roli ve Specialistech jsem málem nevzal!´ Co ho nakonec přesvědčilo?

MÓDNÍ POLICIE ZASAHUJE: Džíny, košile i neprůstřelná vesta! Co nosí Specialisté?
MÓDNÍ POLICIE ZASAHUJE: Džíny, košile i neprůstřelná vesta! Co nosí Specialisté?

JAKUB ŠTÁFEK V KONCÍCH: Během natáčení nedokázal udržet vážnou tvář! Kdo mu pokazil záběr?
JAKUB ŠTÁFEK V KONCÍCH: Během natáčení nedokázal udržet vážnou tvář! Kdo mu pokazil záběr?

 

Maci/nova.cz