Drsná romantička ze Specialistů: Jaká byla její první herecká zkušenost? Odpověď vás dostane!

Aktualizováno 22.10.2017


Herečka Zuzana Kajnarová, která v seriálu Specialisté ztvárňuje jedinou ženskou posilu jinak mužského vyšetřovacího týmu, Zuzanu Májovou, má se svou seriálovou postavou leccos společného!

Přehrát poslední díl

Zuzana Kajnarová ani jako malé děvčátko rozhodně nebyla žádným ořezávátkem. Jak sama říká, byla "princeznou, která se prala".

Kdy se podle ní poprvé projevil její herecký talent? Na to má Zuzana nečekanou odpověď: „Já jsem si jednou, asi ve druhé třídě, nebo kdy to tak mohlo být, kdy tak člověk poprvé může jít sám někam kousek, šla jsem s kamarádkou ven a strašně se mi chtělo na záchod, na velkou. Byly jsme dost daleko, poprvé na hlavní třídě a já jsem říkala: ´Ty, Verunko, pojď, mně se chce hrozně kakat.´ No, a asi 50 metrů od baráku se to stalo, ale já jsem pořád musela dělat, že se mi chce, tak asi tam poprvé začalo, to moje hraní. Doma jsem se mamince rozbrečela, co se mi to stalo,“ smála se herečka.


I když na první pohled může herečka působit jako rázná a zároveň veselá osobnost, přiznává, že bývá i velmi citlivá. „Mě leccos dojme. Já se ani nemusím dívat na celý film, stačí mi vidět konec!“ povzdechla si Zuzana.


Tato sympatická kráska kromě drsné role Specialistky působí i v plzeňském divadle, kde hraje křehkou ikonu Marilyn Monroe. Sama herečka přiznává, že je z této role nadšená.



Představitelka kapitánky Zuzany Májové, přiznává, že má své herecké kolegy ráda. Podle jejích slov je s nimi na place zábava a nikdy se v pauzách mezi natáčením nenudí. Co o nich prozradila? Podívejte se na reportáž!


V akci můžete tuto charismatickou krásku sledovat každé pondělí večer od 20:20 na Nově! To je čas, kdy Zuzana Májová zasahuje ve Specialistech!

 

ČTĚTE TAKÉ:

Představitelka kapitánky Májové odkrývá soukromí: Proč chtěla být v dětství archeoložkou?
Představitelka kapitánky Májové odkrývá soukromí: Proč chtěla být v dětství archeoložkou?


V reálu by Zuzana Májová s hledáním vraha ani nemohla pomáhat! Jak vidí expert pondělní díl Specialistů?
V reálu by Zuzana Májová s hledáním vraha ani nemohla pomáhat! Jak vidí expert pondělní díl Specialistů?