Míša Badinková promluvila o své roli ve Specialistech. Kdyby jí manžel udělal něco podobného, zabila by ho!

Publikováno 30.11.2019


Už v pondělí večer se můžete těšit na hvězdami nabitou epizodu Specialistů, ve které se kromě dalších představí i Míša Badinková jakožto žena v domácnost – právě jejího bohatého manžela někdo zavraždil. Míšu přitom znáte už několik let jako doktorku Alenu z Ordinace. Jak se jí ve Specialistech natáčelo s kolegou Jirkou Hánou, kterého zná z divadla, a s Jakubem Štáfkem, kterého potkávala na natáčení Ulice? A v čem bylo natáčení Specialistů odlišné od Ordinace v růžové zahradě 2? Podívejte se na rozhovor!

Míša Badinková si z Ordinace odskočila jen na chvilku, přesto v ní natáčení Specialistů, kteří se oproti Ordinaci natáčí v exteriéru, zanechalo silný dojem. „Těšila jsem se na příjemnou změnu. Dostala jsem roli ženy ve složité rodinné situaci, která se musí v těhotenství vyrovnat s faktem, že její muž zároveň čeká dítě i s jinou ženou. Následně se musí přenést přes jeho smrt. To se pochopitelně odráží v jejím chování a náladách. Za postavy v komplikovaných situacích je určitě každý herec rád. A také jsem se zase po čase mohla při práci potkat s kolegou Jiřím Hánou, se kterým jsem hrála v divadelním přestavení Hodina před svatbou, a s Kubou Štáfkem, s nímž jsem se potkávala v Ulici,“ prozradila Míša, které natáčení Specialistů právě kvůli vtipům s kolegovou Jirkou Hánou případalo chvílemi spíš jako komedie.

A jak se staví k příběhu, který vás v pondělí večer čeká? „Kdyby mi manžel udělal něco podobného, zabila bych ho,“ říká se smíchem Míša a zároveň dodává, že nedokáže posoudit, jestli by dokázala odpustit, protože ona sama se naštěstí do podobné situace nikdy nedostala. „Umím ale pochopit ženy, které jsou schopné odpustit i něco takového, protože jim nic jiného nezbývá. Každopádně to ale musí být velmi těžké,“ dodává.

Seriál Specialisté sledujte každé pondělí ve 20.20 na Nově!

Podívejte se na poslední díl Specialistů