Zákulisí natáčení Specialistů: Jaká kouzla štáb prováděl v tajném pokerovém klubu?

Publikováno 06.09.2019

specialiste splash
Zdroj: Nova.cz

Jedna ze scén nejnovějšího odvysílaného dílu Specialistů se natáčela v baru v Praze-Libni. Majitelé prozradili, jak pro ně speciální den probíhal, co zajímavého se stalo, i to, zda si někdo ze zaměstnanců v nové epizodě zahrál!

Podnik, který si štáb TV Nova pro natáčení barové scény zvolil, je kouzelnický, a tak má v obvyklých dekoracích spoustu pokerových a karetních motivů, podle majitelů však šlo pouze o shodu náhod. Podnik samozřejmě také nedisponuje tajnou místností, do které je přístup přes kód, tu si tam lidé ze štábu pomocí „střihačské magie“ přidali – ve skutečnosti se jedná o místnost s pódiem, kde probíhají magická představení.

​Co ale podle majitelů náhoda nebyla, byl fiktivní název, který scénáristé zvolili: „Zajímavé bylo, že z našeho baru udělali tajný pokerový klub. Máme pocit, že název Session club nebyl vybrán náhodně, protože se to podobá našemu názvu," prozradil majitel baru a rozpovídal se o ojedinělé zkušenosti, kterou díky natáčení zažil: „Bylo vidět, že štáb je zkušený. K našemu překvapení se do tak malého prostoru vešlo spoustu lidí, od komparzistů a herců po techniky a osvětlovače společně s veškerou technikou."

Zdroj: Archiv TV Nova

​Ačkoliv kvůli natáčení museli majitelé podnik na jeden den zavřít, výjimečnou událost si všichni užili a jeden ze zaměstnanců se dokonce objevil i před kamerou: „Zeptali jsme se, jestli nevadí, když někdo z nás bude dělat komparz na baru a režisér to povolil. Takže jste mohli ve scéně vidět na baru našeho event manažera, který si hraje s kartami Butterfly," těšil se majitel baru.

Unikl vám nějaký detail z této epizody? Podívejte se ZDE. Další díl oblíbeného seriálu sledujte už v pondělí 9. září na TV Nova.


Ztracené dítě a mrtvola v kontejneru: Specialisté budou řešit hodně zamotaný případ!