Jakub Štáfek skončil v nevěstinci! Jak si poradil s postarší dominou?

Aktualizováno 26.08.2019


Už v pondělí 26. srpna se můžete těšit na premiérový díl detektivního seriálu Specialisté a diváky rovnou zavede do neobvyklých míst. Ocitnou se v luxusním pánském klubu s příznačným názvem Zlaté časy. Točilo se ve skutečném striptýzovém baru Show park DaVINCI v Praze 2, poblíž Dopravního podniku hlavního města Prahy. Prostředí tedy bude autentické.

Specialisté se předvedou již v nové sestavě. V předprázdninovém dílu byl zavražděn kapitán Čermák (Jan Zadražil), na jeho místo nyní přichází kapitán Martin Kovář v podání Jiřího Hány. Jak se bude kriminalistům ve striptýzovém baru líbit?

Nejvíce zážitků si z něho odnese Lukáš Panenka, kterého hraje Jakub Štáfek. V tomto místě hříchu málem přijde k úhoně. Při policejní prohlídce klubu si ho jeden ze zaměstnanců podniku splete s uchazečem o zaměstnání a zavede ho k ředitelce. V této roli se objeví Jana Krausová. Mladý urostlý muž jí učaruje, a tak mu nabídne místo marketingového experta. Lukáš půjde doslova na dračku. Vyhlédne si ho nejen paní ředitelka, ale i zdejší odkvétající domina, která se s věcmi ani s muži příliš nemazlí…

Zdroj: TV Nova

„Vždycky hraju zvláštní postavy, takové ´potrefené´ ženské,“ uvádí ke své seriálové postavě Jana Krausová. „Bylo ale příjemné se na natáčení potkat s Kubou Štáfkem, kterého jsem znala už jako malého kluka. V seriálu Ulice jsem hrála ředitelku školy, do které chodil. To byla mimochodem taky dost příšerná osoba,“ dodává Jana s úsměvem.
Zdroj: TV Nova

Život mladé atraktivní zaměstnankyně Zlatých časů zhasl rukou neznámého vraha. Na kriminalistech je, aby zjistili, kdo a proč dívku nalezenou na parkovišti před klubem zavraždil. Proniknout do spletitých vztahů zaměstnanců a klientů tohoto podniku ovšem nebude nijak jednoduché.

Na Specialisty se můžete těšit v pondělí 26. srpna ve 20:20 na Nově!