Ve Specialistech se objeví několik známých herců. Kdo je bývalá manželka majora Strouhala?

Aktualizováno 27.04.2019


Specialisté pátrají po unesené sedmileté Julii. Únosce požaduje vysoké výkupné a tým vyšetřovatelů rozbíhá hru o čas. Podaří se jim mladinkou holčičku najít dřív, než jí bude ublíženo?

Rozvedenému lékaři Bohdanu Vágnerovi je unesena sedmiletá dcera Julie, kterou má se svou bývalou manželkou. Specialisté jsou povoláni k případu a i když zatím pátrají po neznámém pachateli, v majoru Strouhalovi roste podezření, že s Juliiným únosem má něco společného buď její vlastní otec doktor Vágner, nebo nový partner jeho bývalé manželky.

Toho si zahrál herec Ondřej Veselý. „Není to kladná postava, ale záporáci se vždy hrají dobře a snadněji,“ prozradil. Pro herce bylo natáčení příjemné, a to nejen proto, že hodně herců, s kterými se potkal na place, už moc dobře zná. V pondělním díle se poprvé objeví i bývalá manželka majora Strouhala, kterou hraje Petra Jungmanová. Na koho dalšího se můžete v epizodě Otec, matka, dítě těšit už zjistíte ve videu.

Premiérový díl seriálu Specialisté epizodu s názvem Otec, matka, dítě můžete sledovat v pondělí 29. 4. ve 20:20 na Nově.