Špína, zápach, odpadky: Specialisté natáčeli na reálné skládce! VIDEO

Aktualizováno 24.05.2019


V další epizodě budou Specialisté řešit případ mimořádně napínavý. Půjde totiž o únos malé dívky Julie. Natáčení tentokrát zavede protagonisty do nečekaných míst.

Juliin mobil je nalezen na skládce, a tak se na ni tým Specialistů vypraví. Jaké bylo vyskytnout se na místě, na které člověk běžně nezavítá?

Zdroj: TV Nova

„Šlo o náročné natáčení na reálné skládce v Úholičkách u Prahy. Ten den neskutečně foukal vítr a my se ocitli uprostřed ohromného páchnoucího prostoru o velikosti zhruba 1 km čtvereční. Připadal jsem si tam jako na jiné planetě,“ vzpomíná na natáčení této epizody Jan Zadražil, který hraje kapitána Čermáka.„Až v tu chvíli jsem si uvědomil, jak obrovské množství odpadu produkujeme. Obecně asi většina z nás cestu odpadků příliš neřeší. Žijeme v domnění, že když je popeláři odvezou, tak nějak zmizí ze světa. Není to ale samozřejmě pravda. Každému bych podobný zážitek doporučil,“ dodává. To, že Honza nepřehání, dokazuje i fakt, že na skládku v Úholičkách míří průměrně 150 nákladních automobilů odpadu denně.

Zdroj: TV Nova

Rozvedenému lékaři Bohdanu Vágnerovi je unesena sedmiletá dcera Julie, kterou má se svou bývalou manželkou Karin ve střídavé péči. Rozbíhá se pátrání a všichni mají obavy o Juliin život. Podaří se kriminalistům dívku objevit včas, a zachránit tak její život?

To se dozvíte v premiérovém díle seriálu Specialisté s názvem Otec, matka, dítě už v pondělí 29. 4. ve 20:20 na Nově.