Publikováno 12. 2. 2018

VIDEO: Jakub Štáfek pozval svoji kolegyni na rande! Její reakce?

Zdroj: TV Nova

Miluje svoji práci a také ženy! Takový už je Jakub Štáfek ve své roli kriminalisty Lukáše Panenky. Proto si nenechá ujít sebemenší možnost, kdy by mohl pohlednou dámu pozvat na rande. Je sebevědomý a zkouší to, kudy chodí. Tentokrát se mu do hledáčku dostala o patnáct let starší kolegyně, uspěje konečně?

Přehrát poslední díl

 

V nových dílech Specialistů bude týmu kriminalistů s rozlouskáváním případů pomáhat schopná a sympatická koronerka Iva Malinková v podání herečky Gabriely Míčové. Pozornosti neujde vyhlášenému milovníku žen nadporučíku Lukáši Panenkovi, který ji přivede do rozpaků hned v prvních chvilkách. 

Specialisté - 30. díl - Konec jedné kariéry - 4
Zdroj: TV Nova

Lukáš si myslí, že je neodolatelný a podle toho se tak chová, což mnohdy působí spíše opačným dotěrným dojmem, takže jeho pokusy o sblížení zůstávají nenaplněné. Možná je to také kvůli tomu, že je mužem činu a rychleji jedná, nežli přemýšlí. Což se stalo i tentokrát, ke všemu si nevybral zrovna dvakrát vhodné načasování. Takový už on ale je. Však kdo ví, říká se, že na vytvoření prvního dojmu potřebujeme jenom deset vteřin, tak se Ivě Lukáš třeba zalíbí. Podívejte se v ukázce z premiérového dílu Specialistů!

130

GALERIE: Specialisté - 30. díl - Konec jedné kariéry

Zdroj: TV Nova

Specialisté - 30. díl - Konec jedné kariéry - 1

Hodnocení:


A nezapomeňte se dívat v pondělí 12. února od 20:20 na Nově.
 


Nova.cz

Diskuze

Tento článek zatím nikdo nekomentoval.