Aktualizováno 1.12. 2017 13:53

POPRAVA KVŮLI DROGÁM! A nebo v tom byla láska? Vražda renomované pražské lékarnice. VIDEO

Zdroj: TV Nova

Nedovolené obstarávání léčiv, výroba a prodej drog. Pražskému týmu Specialistů a kriminalistů se po několikaměsíční práci podařilo rozkrýt organizovanou skupinu, která rozjela drogový byznys v celém okrese. Tento případ však nemusí mít úplnou spojitost se všemi předchozími...

Přehrát poslední díl

Kriminalisté jsou na cestě domů, když jsou vysílačkou zavoláni do lékárny Mencl. Hlídač slyšel výstřel. Na místě činu najdou kriminalisté mrtvou lékárnici Renatu Menzelovou a jejího šokovaného manžela. Zahlédnou také dva podezřelé prchající muže. Při jejich pronásledování zadními dvory si jeden z nich zlomí nohu. Oběma podezřelým mužům se podaří utéct.

Specialisté - 24. díl - Dobří sousedé - 2
Zdroj: TV Nova


Místní obyvatelé si pomoci lékárnice Menzelové nesmírně vážili. Lidé se obávají uzavření kliniky, pokud mezi lékaři bude panovat strach z gangu, který vykrádá lékárny – nebezpeční pachatelé jsou očividně schopni vraždy! Zuzana Májová později dopadne dva podezřelé muže, které zadrží a přivede k výslechu.

Specialisté - 24. díl - Dobří sousedé - 3
Zdroj: TV Nova


Obžaloba se ale opírá pouze o nepřímé důkazy – jejich přítomnost poblíž místa činu, kde se snažili ukrást auto. Proč se ale zdržovali poblíž místa vraždy a snažili se utéct? Oba obžalovaní tvrdí, že obvinění je jen policejní konstrukce, pro kterou chybí důkazy, a proti verdiktu se odvolají! Kriminalisty čeká plno práce, aby zjistili, kdo za tím vším stojí...

147

GALERIE: Specialisté - 24. díl - Dobří sousedé

Zdroj: TV Nova

Specialisté - 24. díl - Dobří sousedé - 7

Hodnocení:Zatímco se Specialisté pod vedením Jaroslava Čermáka snaží objasnit případ s lékárnou, Vondráček, neschopný pohybu, tráví čas v bytě dcery Lenky, která se ho ujala. Z nudy začne pozorovat sousedy v protějším domě. Posilněn silnými medikamenty a hypnotiky proti bolesti si myslí, že viděl vraždu. Je tomu ale skutečně tak?


Jak vše dopadne? To zjistíte v premiérovém díle Specialistů s názvem Dobří sousedé v pondělí 4. prosince od 20:20 na TV Nova. 

Maci/nova.cz

Diskuze

Tento článek zatím nikdo nekomentoval.