Publikováno 6. 11. 2017

TAKHLE JI NEZNÁTE: Kráska z Ordinace se ve Specialistech objeví ve zcela nové roli. A půjde jí o život!

Zdroj: TV Nova

Pokus o vraždu se proměnil v dramatickou honičku po pražských lesích! Která herečka z Ordinace v růžové zahradě 2 měla být obětí zákeřného odstřelovače?

Přehrát poslední díl

Kriminalisté vyšetřují zmizení bohatého stavebního podnikatele Jiřího Dvořáka, ten beze stopy zmizel ze své kanceláře. Za krátkou dobu je nalezen v kufru své luxusní limuzíny – zastřelený. První podezření vede tým k sedlákovi, který se musel vzdát svého statku a nyní bydlí se svou rodinou v malém městském bytě. Bém viní Dvořáka ze založení požáru, aby mohl na jeho pozemku postavit luxusní hotel.

Specialisté - 20.díl - Past - 5
Zdroj: TV Nova


Také jeho manželka Karin by mohla mít motiv. Po smrti svého muže zdědí celý jeho majetek. A Dvořákův bratr Alexander nenechá na švagrové nit suchou, což ho dělá také podezřelým. Pak se stane druhý vražedný útok. Na Karin někdo vystřelí, a Jarda ji stihne ještě zachránit.

147

GALERIE: Specialisté - 20.díl - Past

Zdroj: TV Nova

Specialisté - 20.díl - Past - 1

Hodnocení:Specialisté od začátku věděli, že se nejedná o žádného začátečníka a prchající střelec může být nebezpečný. Už jenom proto, že se nebál vystřelit, když se Karin procházela po zahradě obklopená policisty. I několik dní po tragédii vyšetřovatelé stále nezjistili, co ke střelbě vedlo...

Specialisté - 20.díl - Past - 3
Zdroj: TV Nova


Krásnou vdovu po bohatém podnikateli si zahrála oblíbená herečka z Ordinace v růžové zahradě 2! Jana Stryková coby Kateřina dlouhou dobu chodila s Otou Kovářem, než mu jej odloudila Marika...


Kdo se pokusil zabít jednu z podezřelých? To zjistíte už v pondělí 6. listopadu od 20:20 na Nově v premiérovém díle Specialistů!

 

Maci/nova.cz

Diskuze

Tento článek zatím nikdo nekomentoval.