Aktualizováno 6.9. 2017 12:33

DNES VE SPECIALISTECH: Násilná vražda, upovídaná sousedka a velké rozhodování Jana Lorence!

Zdroj: TV Nova

Jan Lorenc bude řešit životní dilema. Je pro něj důležitější jeho nová láska Míša a syn, kterého ztrácí kvůli práci, nebo kariéra kriminalisty v týmu Specialistů?

Přehrát poslední díl

Komisař Jan Lorenc je rodilý Pražák. Je velmi moderní a neexistuje nic, co by podle něj nešlo vygooglit. Díky výborným studijním výsledkům dostal stipendium na stáž v USA, kde absolvoval postgraduální výuku u FBI. Právě tuto postavu ztvárnil v seriálu Specialisté Marek Adamczyk. Jeho postava je čerstvě zamilovaná a řeší vztah se synem, kterého zanedbává kvůli práci kriminalisty! Dokonce kvůli vraždě musí opustit besídku, kde jeho syn recituje.

Specialisté - Janova láska
Zdroj: TV Nova


Pavla Bínová, mladá žena a matka sedmileté Adélky je nalezena ve svém bytě zavražděná. Specialisté, včetně Honzy Lorence, se sešli na místě činu a provádějí první úkony, které by měly vést k odhalení vraha. Pavla Vondráčka bolí zub, takže je značně podrážděný a těžko snáší řeči upovídané sousedky Málkové, která kriminalistům vykládá kdeco, jen ne to, co je pro případ důležité...

Specialisté - Janova láska
Zdroj: TV Nova


Zdá se, že na Jana čeká velké rozhodování! Zvládne být skvělým otcem a zároveň dobrým kriminalistou? To se dozvíte už dnes večer 4. září v premiérovém díle Specialistů na TV Nova od 20:20.


 

Maci/nova.cz

Diskuze

Tento článek zatím nikdo nekomentoval.