Aktualizováno 6.10. 2017 18:30

KOLAPS SPORTOVCE v novém díle Specialistů: Náhoda? Sportovní skandál má nečekané rozuzlení

Zdroj: TV Nova

Tohle bude největší sportovní skandál české historie! Kriminalisté Pavel Vondráček, Lukáš Panenka, Zuzana Májová a Jaroslav Čermák řeší jedno zničené srdce a smrt doktora. Má to ale jeden háček – nemají žádné svědky, vražednou zbraň, a dokonce ani motiv! Jak si poradí?

Přehrát poslední díl

 

Tým Specialistů a policejních složek jezdí běžně trénovat, aby se udržoval v kondici. Během jednoho takového cvičení vyzve Lukáš Panenka na souboj olympionika a desetibojaře Berana. Ten však brzy zkolabuje při běhu a je odvezen v bezvědomí do nemocnice.

Specialisté - 16. díl - Desetiboj - 1
Zdroj: TV Nova

Lékařské testy odhalí, že užíval dopingové látky, které mu poškodily srdce. O dvě hodiny později je Beranův osobní lékař MUDr. Habart nalezen doma se zlomeným vazem. Podezřelými z jeho smrti jsou Beranův trenér Říman, který kdysi sám čelil podezření z dopingového skandálu, a ambiciózní sportovní agentka Kazdová.
147

Specialisté - 16. díl - Desetiboj

Zdroj: TV Nova

Specialisté - 16. díl - Desetiboj - 7

Hodnocení:


Klíčem k odhalení pravdy bude zjištění, kdo Beranovi zakázaný doping skutečně podával. Premiérový díl Specialistů nezapomeňte sledovat v pondělí 9. října ve 20:20 na Nově. Šestnáctý díl nese název Desetiboj. 

Maci/nova.cz

Diskuze

Tento článek zatím nikdo nekomentoval.