Publikováno 2. 10. 2017

PONDĚLNÍ SPECIALISTÉ: Herečka z Ordinace pořádně zamíchá dějem! Poznáte, o koho se jedná?

Zdroj: TV Nova

Děj dnešního dílu začíná na hřbitově, kde nad ránem nalezne důchodce mrtvou Annu Kubíkovou. V této epizodě se navíc objeví známá herečka, která si v Ordinaci v růžové zahradě 2 zahrála kuchařku. Poznáte, o koho jde?

Přehrát poslední díl

Mladá žena na hřbitově vykrvácela. Bodná zbraň, která jí způsobila smrtelné zranění, se ale nenašla. Specialisté zjistí, že zavražděná dala nedávno výpověď z bytu i z práce.

Specialisté - Zločin bez trestu - 17
Zdroj: TV Nova

Dozvídají se také, že na místě, kde Kubíková zemřela, stál stánek s občerstvením, jehož majitel byl před pěti lety zavražděn mladým párem feťáků, kteří nikdy nebyli dopadeni. Díky náramku, který se tehdy ve stánku našel, se Vondráček dostane k bývalému boxerovi Bodo Látalovi. Podezřelým se stává i bývalý přítel Kubíkové nebo bohatý a významný makléř Radim Rajchl.
130

GALERIE: Specialisté - Zločin bez trestu

Zdroj: TV Nova

Specialisté - Zločin bez trestu - 32

Hodnocení:


V tomto díle si jednu z pozůstalých zahrála herečka Jitka Smutná, kterou mohou fanoušci Ordinace v růžové zahradě 2 znát jako kuchařku Věru Barnovou. A její postava může pořádně zamíchat dějem! Co jí někdo nechal ve schránce? Podívejte se na ukázku z dnešních Specialistů!


Jak to celé dopadne, se dozvíte již v pondělí 2. října ve 20:20 na TV Nova. 


NEPŘEHLÉDNĚTE:


Maci/nova.cz

Diskuze

Tento článek zatím nikdo nekomentoval.