Aktualizováno 25.10. 2018 15:39

STRACH O DÍTĚ: Barmanka Dominika z Ulice si prožije krušné chvíle. Exmanžel jí unese dceru!

Zdroj: TV Nova

Herečku Barboru Vyskočilovou znají televizní diváci ze seriálu Ulice jako barmanku Dominiku z Coolny. Teď si ale prožije noční můru, exmanžel jí unese dceru…

Přehrát poslední díl

V oblíbeném seriálu Ulice je Dominika známá jako pohodová barmanka, která už nějakou dobu chodí se svým zaměstnavatelem Tonym. Jejich vztah ale nebyl od začátku úplně jednoduchý. Tony, který byl stále zamilovaný do své bývalé manželky Digi, hledal útěchu právě u Dominiky, se kterou si vytvořil přátelský vztah s výhodami. Hodná a pohodová barmanka nakonec Tonymu otevřela oči, on se přestal trápit a nakonec se z nich stal harmonický pár.

 

Seriál Ulice: Dominika a Tony mají důvod k oslavě
Zdroj: TV Nova

Teď mohou diváci představitelku Dominky, Barboru Vyskočilovou, vidět ve zcela nové roli. V kriminálním seriálu Specialisté ale na rozdíl od Ulice prožije hodně krušné chvíle. Její exmanžel jí unese dceru z dětského hřiště. Navíc se zdá, že je i nebezpečný, jelikož je to válečný veterán z Afghánistánu, který disponuje mnoha zbraněmi. Dokáží ho Specialisté najít včas, než ublíží sobě nebo svému okolí?

123

GALERIE: Specialisté - 55. díl - Na válečné stezce

Zdroj: TV Nova

Specialisté - 55. díl - Na válečné stezce - 13

Hodnocení:

To se dozvíte v premiérovém díle seriálu Specialisté s názvem Na válečné stezce už v pondělí 29. 10. ve 20:20 na Nově.

 

kar

Diskuze

27.10. | 19:24 svarcovaerika0123
0
Náhlasit nevhodný komentář
Proč sem dáváte reklamu s tím debbilním ksichtem Pohlreichem. Všude se cpe s těma jeho hnusnýma názorama. Fuj, pryč s ním.