Publikováno 9. 9. 2017

VIDEO: Násilná vražda, špinavé peníze a boj s mafií? V sázce jsou životy všech Specialistů!

Zdroj: TV Nova

Třetí díl Specialistů s názvem Staří přátelé nabídne pořádnou akci a napětí. Specialisté, poprvé bez komisaře Jana Lorence, zjistí, že není radno si zahrávat s mafií! Z Prahy se stane úplné Palermo. A tým vyšetřovatelů bude mít plné ruce práce. Jak se vypořádají s obcházením zákona, jen aby dostali všechny do jednoho?

Přehrát poslední díl

Reklama

Kriminální tým Specialistů v čele s Davidem Prachařem alias majorem Vondráčkem bude ve druhém díle s názvem Staří přátelé řešit nelehký případ, který povede mimo jiné k odhalení nebezpečného mafianského bosse!

Specialisté - Staří přátelé - 5
Zdroj: TV Nova


Majitel ruské restaurace Berjozka, Viktor Olejnikov, je zastřelen při potyčce s vymahači výpalného. Vymahačům šéfuje Turobin, bývalý armádní důstojník ze Sevastopolu.

17

GALERIE: Specialisté 4 díl - Staří přátelé

Zdroj: TV Nova

Specialisté - Staří přátelé - 7

Hodnocení:Nikdo z vydíraných restauratérů však vůči Turobinovi nechce ani vypovídat, ani svědčit. Mají strach. Pouze syn jednoho majitele je ochoten s kriminalisty spolupracovat...

Specialisté - Staří přátelé - 4
Zdroj: TV Nova


Jak si tým Specialistů poprvé poradí bez Jana Lorence, který začal vyučovat? Přemůžou nebezpečnou organizaci, se kterou není radno si zahrávat? Dokáže Lukáš Panenka ovládnout svoji ctižádost a přestane se chovat jako neřízená střela? A komu ze Specialistů půjde doslova o život?

Premiérový díl Specialistů už v pondělí  11. 9. ve 20:20 na Nově!

 

Maci/nova.cz

Diskuze

Tento článek zatím nikdo nekomentoval.