Aktualizováno 6.1. 2018 12:41

PROKLETÉ PENÍZE: Vyhrála miliony, ale štěstí jí to nepřineslo. Vražda manžela byl jen začátek!

Zdroj: TV Nova

O pohádkové výhře v soutěži nebo loterii, která by člověku změnila život, sní asi každý. Přestože měla Jiřina Hamáčková s penězi mnoho plánů, nakonec je její manžel všechny utratil za nesmyslné věci. Ale za svoje lehkomyslné myšlení zaplatil životem – byl nalezen mrtvý! Jak si s tímto případem poradí tým Specialistů?

Přehrát poslední díl

Milióny lidí po celém světě podléhají nejrůznějším loteriím a pokoušejí své štěstí ve vědomostních soutěžích. Ne všichni jsou ale na případnou výhru skutečně připraveni. Dost často se stává, že místo očekávaného štěstí peníze vnímají spíše jako prokletí.

Specialisté - 25. díl - Milionářka - 2
Zdroj: TV Nova

Jiřina Hamáčková před vítězstvím žila normální život se svým manželem. A řešila hlavně to, že její syn nechce s rodinou trávit moc času. Po výhře se vše změnilo! Její manžel okamžitě odešel z práce a začal si užívat života za manželčiny peníze. Kupoval drahé dárky, luxusní oblečení, ale stále ho to neuspokojovalo. Krátce nato byl nalezen mrtvý ve sklepě jejich panelového domu.
Specialisté - 25. díl - Milionářka - 9
Zdroj: TV Nova

Jak se zdá, finanční výhra sympatické ženě moc štěstí nepřinesla. Spíše odkryla nepříjemnou pravdu o přátelích a příbuzných. Našel syn Ondřej po milionové výhře opět lásku ke své matce, nebo jen nutně potřebuje peníze pro své dost zadlužené hudební studio?
135

GALERIE: Specialisté - 25. díl - Milionářka

Zdroj: TV Nova

Specialisté - 25. díl - Milionářka - 19

Hodnocení:


A proč Jiřinina nejlepší přítelkyně Eva truchlí nad smrtí kamarádčina manžela skoro více než vdova? A co šarmantní soused Richard Vilímec? Má konečně šanci svést Jiřinu, aby ji mohl utěšit – nebo snad také touží po penězích? Specialistům se nabízí mnoho otázek. Postupně zjišťují, že jim lhala i samotná vdova…
Specialisté - 25. díl - Milionářka - 14
Zdroj: TV Nova

První premiérový díl Specialistů v novém roce s názvem Milionářka můžete sledovat v pondělí 8. ledna na Nově od 20:20!

 

Maci

Diskuze

Tento článek zatím nikdo nekomentoval.