Aktualizováno 4.12. 2017 17:52

NESNESITELNÝ INVALIDA: David Prachař pořádně seřve dceru i své podřízené! Jak špatné to s ním je?

Zdroj: TV Nova

David Prachař v seriálu Specialisté skončí v pracovní neschopnosti a začne se věnovat pořádně nebezpečnému koníčku...

Přehrát poslední díl

Během zásahu na Karlově náměstí v Praze si major Pavel Vondráček z týmu Specialistů zlomí nohu a nechtěně musí opustit vyšetřování, což nese nadmíru nelibě. Svoji zlost si vylévá na své dceři a svých podřízených...

Specialisté - 24. díl - Dobří sousedé - 6
Zdroj: TV Nova


Zatímco se Specialisté pod vedením Jaroslava Čermáka snaží objasnit případ s lékárnou, Vondráček tráví čas v bytě dcery Lenky, která se ho ujala. Z malého pokoje, kde je „uvězněn“, si krátí čas šmírováním sousedů dceřiným dalekohledem. Postupně ho tahle špionážní hra začne pohlcovat. Čím dál hlouběji proniká do soukromí svých sousedů, až u jedněch zaznamená velmi nezvyklé chování.

147

GALERIE: Specialisté - 24. díl - Dobří sousedé

Zdroj: TV Nova

Specialisté - 24. díl - Dobří sousedé - 7

Hodnocení:Později v něm začne klíčit podezření, že by nájemníci mohli být vrazi. A nakonec uvidí vraždu! Uvěří ale někdo Pavlovi, který je momentálně závislý na utišujících lécích? Vždyť možná jde jen o výplody jeho bujné fantazie. Možná ale právě odhalil tajemství, kvůli kterému by mohli velmi snadno zemřít... Společně s ráznou psychoterapeutkou Evou Čermákovu, která k Vondráčkovi dochází a která jeho pozorovacím dýchánkům také propadne, začínají monitorovat každý krok nájemníků z protějšího bytu.

Specialisté - 24. díl - Dobří sousedé - 5
Zdroj: TV Nova


Eva se rozhodne, že se do sousedčina bytu podívá, aby všemu učinila přítrž. Netuší však, do jakého nebezpečí se tím dostane. Od toho momentu začíná napínavá hra na kočku a myš! Nejprve jsou v pozici kočky Pavel a Eva, ale po té role prohodí. Odhalí je, stejně jako oni odhalili všechny jejich tajemství?

Specialisté - 24. díl - Dobří sousedé - 4
Zdroj: TV Nova


Jak vše dopadne? To zjistíte v premiérovém díle Specialistů s názvem Dobří sousedé v pondělí 4. prosince od 20:20 na TV Nova.

 
Maci/nova.cz

Diskuze

Tento článek zatím nikdo nekomentoval.