Publikováno 13. 11. 2017

NEDOCHVILNÝ JAKUB ŠTÁFEK: Chodí neustále pozdě do práce. Kolegové si už sazí jakou výmluvu vymyslí tentokrát!

Zdroj: TV Nova

Lidé, kteří chodí věčně pozdě, jsou často považováni za neohleduplné. Když se ale podíváte na jejich osobnostní rysy zblízka, zjistíte, že opozdilci v sobě ukrývají spoustu pozitivních vlastností. To je případ i Lukáše Panenky alias Jakuba Štáfka ze seriálu Specialisté. Podívejte se na video jeho pozdního příchodu!

Přehrát poslední díl

Obtížné ranní vstávání, dobíhání ranního autobusu a dokončování práce na poslední chvíli. Dny nadporučíka Lukáše Panenky z týmu Specialistů se někdy podobají dlouhé řadě těžkých zkoušek. Člověk, který chronicky chodí všude pozdě, je považován za nevyléčitelného snílka a nespolehlivce a své okolí pobuřuje a uvádí do rozpaků. Někteří lidé mají jen špatný časový odhad. Jiní spatřují ve zpožďování adrenalinový sport. Mít zpoždění znamená fyzicky neustále spěchat, ale je to také způsob, jak protestovat proti pravidlům.

Specialisté - 21.díl - Pod asfaltem - 22
Zdroj: TV Nova

Přitom Lukáš, kandidát na hodnost kapitána a kluk z venkova, vždy patřil ke snaživcům. Přetéká sebevědomím a myslí si, že je neodolatelný, ve výsledku však působí spíše dotěrně. Ale jakmile jde o vstávání, tak jeho loď narazí na útes. A jeho akademická čtvrthodinka se najednou mění v hodinu. Charismatický vyšetřovatel tak vystavuje své bližní těžkým zkouškám. Ale i tak je stále platným členem týmu. Specialisté tak musí mít trpělivost.
130

GALERIE: Specialisté - 21. díl - Pod asfaltem

Zdroj: TV Nova

Specialisté - 21.díl - Pod asfaltem - 30

Hodnocení:


Ale je vidět, že vše berou s nadhledem a dokonce se sázejí, s jakou výmluvou přijde tentokrát. A dokonce se trefí všichni tři. Na vtipnou scénu se můžete podívat již teď. Pomůže Lukáš vyřešit další případ a naučí se konečně dochvilnosti?

To všechno zjistíte v premiérovém díle Specialistů, který můžete vidět 13. listopadu na TV Nova. Už od 20:20!
 


Maci/nova.cz

Diskuze

Tento článek zatím nikdo nekomentoval.