Aktualizováno 17.4. 2018 19:48

VIDEO: Nebezpečný syndrom vše zkomplikuje! Co může duševní stav?

Tohle by mohlo vyšetřování případu pořádně zkomplikovat! Co Specialisté zjistí o svém kolegovi? Jakub Štáfek alias Lukáš Panenka jim pořádně zavaří!

Přehrát poslední díl

Jakub Štáfek, představitel Lukáše Panenky, byl ve Specialistech od samého začátku. Právě on byl na place, když padla první klapka krimi seriálu. Jako Lukáš prožívá první případy u pražské kriminálky, zdary i nezdary, kopance od života, ale také dny zalité sluncem, kdy se všechno daří. A tomu by měl nastat konec? To v žádném případě!
 

Stockholským syndromem, který je specifickou emoční a afektovanou vazbou na podezřelého, bude trpět právě jeho postava. A pořádně zkomplikuje celé vyšetřování vraždy a korupce v Celní správě. Celník František Hybeš je v noci zastřelen na parkovišti. Svědkyně si všimla na místě činu ještě dalšího muže v uniformě!

Specialisté - 29. díl - Horké zboží - 11
Zdroj: TV Nova


Hybešův služební parťák Libor Kropáček byl ale v době vraždy ještě v kavárně. Hybešovi kolegové nejsou při objasňování případu moc nápomocní. Vondráčkovi po domluvě se státní zástupkyní nezbývá než tajně nasadit Lukáše mezi kolegy zavražděného celníka.

130

GALERIE: Specialisté - 29. díl - Horké zboží

Zdroj: TV Nova

Specialisté - 29. díl - Horké zboží - 1

Hodnocení:Lukáš je přiřazen ke Kropáčkovi jako nový služební parťák. Brzy zjistí, že nesdílný Kropáček skrývá tajemství. Kropáček a jeho mrtvý kolega byli zapleteni do kriminálního činu, který jim rychle přerostl přes hlavu. Je ale Kropáček také vrahem? Lukáš si neví rady. Kropáček je mu z nějakého důvodu sympatický a chce mu pomoct. Zároveň však ví, že musí nakonec zradit jeho důvěru...

Specialisté - 29. díl - Horké zboží - 6
Zdroj: TV Nova


Jak to s Lukášem dopadne, můžete sledovat v premiérovém díle Specialistů s názvem Horké zboží. Už v pondělí 5. února od 20:20 na TV nova.

 
Maci

Diskuze

Tento článek zatím nikdo nekomentoval.