Aktualizováno 27.11. 2017 17:24

VIDEO: Kariéra Lukáše Panenky ze Specialistů v ohrožení! Co o něm zjistí jeho kolegové?

Zdroj: TV Nova

S kým se Lukáš Panenka ze seriálu Specialisté tajně schází ve svém volném čase? Jeho kolegové z toho radost nemají, mohl by títm totiž ohrozit svou kariéru!

Přehrát poslední díl

Nadporučíkovi Lukáši Panenkovi sebevědomí nechybí. Myslí si, že je neodolatelný, ve výsledku však působí spíše dotěrně. To se týká obzvláště jeho účinku na ženy, zájem proto často zůstává jednostranný. Naštěstí si z odmítnutí těžkou hlavu nedělá. Je vysloveně pragmatický – když jedna věc neklapne, tak se zkusí něco jiného, však ono to jednou vyjde. Není na hluboké analýzy, je mužem činu, takže rychleji jedná, než přemýšlí. Tentokrát se však objeví spíše na opačné straně bariéry – zamiluje se do něj jedna z hlavních svědkyň vraždy.

153

GALERIE: Specialisté - 23. díl - Slepota

Zdroj: TV Nova

Specialisté - 23. díl - Slepota - 8

Hodnocení:Od Lukáše by bylo krajně neprofesionální opětovat její city. Problém je, že toho, že se něco děje, si všimne vrah! Vrah Lindina bratra pojme podezření, že Lukáš policii vyrazuje důležité informace, proto se rozhodne jednat!


Jak to celé dopadne? To se můžete dozvědět již dnes večer, tedy 27. listopadu 2017 od 20:20 na TV Nova. Premiérový třiadvacátý díl Specialistů nese název Slepota. 

Maci/nova.cz

Diskuze

Tento článek zatím nikdo nekomentoval.