Aktualizováno 12.3. 2018 18:09

VIDEO: Vybitý mobil, hluchý telefon a jedovatý had! Lukáš Panenka má namále

Zdroj: TV Nova

Často se říká, že má někdo nervy jako špagáty. Nebylo by ale divu, kdyby do historie vstoupilo sousloví nervy jako Lukáš Panenka. Zvládl hrůzostrašnou hodinu s jedovatým hadem v bytě podezřelého. A Lukáš se z toho nezhroutil! Je to prostě frajer.

Přehrát poslední díl

Ne nadarmo se o kriminalistech říká, že jsou stateční a pěkně tvrdí chlapi. Jinak by snad vraždy vůbec nemohli vyšetřovat. I na poměry modrdparty v této kategorie ale Panenkovo vtipkování překvapilo.


Sympatický detektiv strávil mnoho hodin uvězněný v bytě se smrtelně jedovatým plazem, který noc předtím usmrtil jiného dospělého muže. Neměl k d dispozici telefon, jenom svoje nervy. Kdyby byl na jeho místě kdokoliv jiný, tak by se v něm krve nedořezal. Panenka ale vyšel z celé situace jako zázrakem živý a nezraněný.


Došlo i k několika vtipným momentům, kdy se snažil hada zatknout a vyhrožoval mu střelnou zbraní. Lukáši, jsi prostě nejšťastnější muž na světě, příště by se ti to ale nemuselo vyplatit!

Jak to celé dopadne? To zjistíte už v pondělí 12. března od 20:20 na TV Nova v premiérovém díle Specialistů s názvem Hadí doupě!Maci

Diskuze

Tento článek zatím nikdo nekomentoval.