Publikováno 10. 11. 2017

HRŮZNÝ POHLED šokoval policii: Mrtvola ležela pod silnicí sedm let! Jaká byla příčina smrti?

Zdroj: TV Nova

Při likvidaci prasklého vodovodního potrubí se najde lidská kostra. Jedná se o pohřešovaného podnikatele, Vladimíra Šejbala, který byl zavražděn. Byl hodně zadlužený a mnoho lidí z jeho nejbližšího okolí mělo důvod ho nenávidět.

Přehrát poslední díl

Při likvidaci prasklého vodovodního potrubí nemohou dělníci uvěřit svým očím. V silničních základech najdou lidskou kostru. Specialistům se podaří zjistit, že se může jednat o pozůstatky již sedm let pohřešovaného stavebního podnikatele Vladimíra Šejbala, který byl bezpochyby zavražděn.

Specialisté - 21.díl - Pod asfaltem - 25
Zdroj: TV Nova


Dosud se všichni domnívali, že poté, co se Šejbal zadlužil a ztroskotal s neprůhlednými stavebními projekty, zmizel někde v zahraničí. Kriminalisté zjistili, že Šejbal obelhal svoji ženu a zanechal jí hromadu dluhů.

130

GALERIE: Specialisté - 21. díl - Pod asfaltem

Zdroj: TV Nova

Specialisté - 21.díl - Pod asfaltem - 30

Hodnocení:Bratru Emilovi nedokázal pomoci, když byl nezaměstnaný. A jeho tehdejší obchodní partner Ondřej Horák zbankrotoval, když už Šejbal nemohl dál platit faktury vystavené na milionové částky. Cesta vede také do městského bordelu, kde byl Šejbal naposledy viděn. Neočekávaně však dojde ke druhé vraždě….


Jak to všechno dopadne, to se dozvíte v premiérovém díle Specialistů, který můžete vidět v pondělí 13. listopadu 2017 na TV Nova od 20:20.

 

Maci/nova.cz

Diskuze

Tento článek zatím nikdo nekomentoval.