Aktualizováno 10.2. 2018 09:45

HRŮZNÝ NÁLEZ: Dvakrát střelen do zad a hozen do rybníka! Pražská kriminálka má další případ vraždy

Zdroj: TV Nova

Šokující zážitek zažili návštěvníci rybníka v pražských Stodůlkách. Na hladině totiž plavala mrtvola neznámého muže. Tým Specialistů, který byl na místo okamžitě povolán, potvrdil, že jde o oběť násilného trestného činu. Kdo za vraždou stojí? To je nyní jejich úkolem, podívejte se na ukázku z nového dílu!

Přehrát poslední díl

Policisté a kriminalisté z týmu Specialistů zasahovali celou noc v centrálním parku v pražských Stodůlkách a v jeho blízkém okolí. Místo uzavřeli páskou, u všech přístupových cest stála hlídka, další uniformovaní muži zákona střežili okolí, na místě byl i koroner a pohřební služba. 

Specialisté - 30. díl - Konec jedné kariéry - 1
Zdroj: TV Nova


Všichni byli na nohou kvůli mrtvole, která plavala na hladině vodní nádrže. Totožnost zastřeleného muže se přivolaným policistům podaří zjistit celkem rychle, jedná se o podnikatele Marka Urbana, který bydlí nedaleko místa činu. 

Specialisté - 30. díl - Konec jedné kariéry - 2
Zdroj: TV Nova


Kriminalisté najdou dveře jeho bytu pouze přivřené. Dle výpovědi souseda někdo krátce předtím silně zvonil na dveře. Kdo chtěl uprostřed noci k Urbanovi? A kdo měl motiv k vraždě? Manželka, milenka, nebo šéf?

130

GALERIE: Specialisté - 30. díl - Konec jedné kariéry

Zdroj: TV Nova

Specialisté - 30. díl - Konec jedné kariéry - 1

Hodnocení:Na otázky vám odpoví premiérový díl krimi seriálu Specialisté s názvem Konec jedné kariéry už v pondělí 12. února od 20:20 na TV Nova.

 

Maci

Diskuze

Tento článek zatím nikdo nekomentoval.