Aktualizováno 27.9. 2017 17:48

JAN ZADRAŽIL ŠOKOVAL: ´Roli ve Specialistech jsem málem nevzal!´ Co ho nakonec přesvědčilo?

Zdroj: TV Nova

Tým Specialistů před nedávnem doplnil herec Jan Zadražil. Roli v seriálu ale málem nepřijal! Co pro něj bylo rozhodující? Podívejte se na rozhovor.

Přehrát poslední díl

Kdybyste se Jana Zadražila zeptali, jestli preferuje film nebo divadlo, byla by odpověď jasná! Divadlu totiž zasvětil velkou část života, a proto není divů, že prknům, která znamenají svět, dává přednost. Studovall na Státní konzervatoři v Praze a jako absolvent působil v řadě pražských i mimopražských divadel. Za zmínku rozhodně stojí Strašnické Divadlo, Divadlo Na Fidlovačce, Divadlo Na Vinohradech, F.X. Šaldy v Liberci, Pod Palmovkou, Jiřího Wolkera, nebo v Divadlo Husa na provázku. Hraje také v kapele Moje řeč.

Specialisté Jan Zadražil - 1
Zdroj: Archiv TV Nova

Jeho postava, krimininalista Jaroslav Čermák, je rozvedená. Je to táta a milovník žen, který však kvůli své práci nemá na ženy moc čas. Jarda myslí hodně analyticky a než udělá nějaký závěr, ještě jednou zapřemýšlí, jestli to je správně nebo ne. Nikdy se do ničeho nežene po hlavě a víc přemýšlí, než mluví.
Specialisté - Zločin bez trestu - 18
Zdroj: TV Nova

Proč ale herec roli málem nepřijal? „Nad rolí jsem přemýšlel relativně dlouho. Potřeboval jsem vědět, zda Marek Adamczyk odešel ze své vůle, či byl prostě vyměněn. V tu chvíli bych do toho asi nešel,“ přiznává Zadražil s tím, že se mu na seriálu Specialisté hned ze začátku líbilo i kvalitní obsazení menších epizodních rolí.
Specialisté Jan Zadražil - 2
Zdroj: Archiv TV Nova

Kromě toho ho na roli lákal také fakt, že se v jednotlivých epizodách o akčních scénách pouze nemluví, ale přímo se dějí. „Občas se nám i podaří zapálit auto a někam ho hodit,“ směje se sympatický herec, který je v srdci stále oddaný hlavně divadelnímu jevišti.


Premiérový díl Specialistů můžete sledovat v pondělí ve 20.20 hod na TV Nova.


NEPŘEHLÉDNĚTE:
 

TV Nova

Diskuze

Tento článek zatím nikdo nekomentoval.