Aktualizováno 11.9. 2017 17:08

VIDEO: Osvobozený dvojitý agent pořádně zavaří Specialistům! Na čí stranu se přidá?

Zdroj: TV Nova

V tomto díle diváky čeká nebezpečná hra agenta se skrytou identitou, který balancuje na hraně zákona! Nakonec si bude muset vybrat mezi Specialisty a ruskou mafií. Nebo začne hrát úplně vlastní hru? Ani v jednom případě se nejedná o výhru. Jak si poradí Specialisté v boji s mafií a organizovaným zločinem? To zjistíte už DNES večer!

Přehrát poslední díl

Reklama

Další díl druhé řady krimi seriálu Specialisté vtrhne na obrazovky TV Nova už dnes, 11. 9. ve 20:20! Nový díl bude doslova nabitý akčními scénami!

Specialisté - Staří přátelé - 7
Zdroj: TV Nova

V dnešním díle s názvem Staří přátelé zastřelí parta ruské mafie podnikatele – ve večerních hodinách, kdy vše zahaluje tma a na Rašínově nábřeží, kde v tu dobu není ani noha. Vyšetřování tým Specialistů zavede hluboko do podsvětí organizovaného zločinu, kterému šéfuje boss Turobin.
17

GALERIE: Specialisté 4 díl - Staří přátelé

Zdroj: TV Nova

Specialisté - Staří přátelé - 7

Hodnocení:


Vondráček si vzpomene, že jméno Turobin zmínil kdysi při výslechu Pokorný, jeho starý známý a pachatel z loupeže v klenotnictví, kterou diváci viděli v prvním díle. Pokorný, který je ve vězení, potvrdí Vondráčkovi, že se s Turobinem dobře zná z Ukrajiny, dokonce kvůli němu byl ve vazbě...
Specialisté - Staří přátelé - 3
Zdroj: TV Nova


Podívejte se na ukázku z dalšího dílů Specialistů! Celý ho můžete sledovat dnes večer, tedy 11.září 2017 od 20:20 na Nově.
 

Maci/nova.cz

Diskuze

Tento článek zatím nikdo nekomentoval.