Aktualizováno 17.4. 2018 19:46

EXKLUZIVNĚ: Co čeká hvězdu Ulice? Svede ženatého podnikatele! Ale chce od něj mnohem víc...

Zdroj: TV Nova

V seriálu Ulice Adriana neměla moc štěstí v lásce. Podle svého okolí se řítí do obrovského průšvihu. Ke dnu ji táhne zejména její záletný manžel Robert. Úplně jinou roli si vyzkoušela v krimi seriálu Specialisté. Podívejte se na ukázku!

Přehrát poslední díl

V seriálu Ulice je herečka Šárka Vaculíková coby Adriana tak moc zamilovaná do Roberta, že nevidí a neslyší to, co ostatní. Robert to s ní umí, ví, jak na ni, aby hravě dosáhl svého a Adriana to navíc považuje za skvělý nápad. Nyní si Adriana maluje, jak úžasné budou mít děti a jak se těší na mateřství. Jenže spíše než velkou lásku zažívá zklamání a postupem času dostává důkazy o tom, že život zalitý sluncem to zřejmě nebude.

Specialisté - 32. díl - Vražda na objednávku - 13
Zdroj: TV Nova

V seriálu o pražském týmu Specialistů ve složení Pavel Vondráček, Lukáš Panenka, Jaroslav Čermák a Zuzana Májová bude mít její postava podobné pohnutky jako v Ulici. Ale bude je řešit trošku rázněji, než jsou diváci zvyklí. Šárka skvěle vykreslila i zoufalství svých postav, když se prala sama se sebou i svým svědomím, když ji popadala zlost z plánů, které nevyšly, když se se slzami v očích třásla strachy. Ve skutečnosti je herečka velmi milá, sympatická a hodná holka a neustále dokazuje, jak schopnou herečkou je. Přečtěte si rozhovor s ní ZDE!
149

GALERIE: Specialisté - 32. díl - Vražda na objednávku

Zdroj: TV Nova

Specialisté - 32. díl - Vražda na objednávku - 15

Hodnocení:


V novém díle Specialistů s názvem Vražda na objednávku vystoupí Šárka v roli sekretářky Nikoly Bílkové, která je svědkem pokusu o vraždu syna svého nadřízeného… V hlavních rolích se mimo jiné objeví i vztahy, láska a žárlivost. A jestli bude Šárka coby Nikola opět naivní dívka, nebo naopak ta, která tahá za nitky, to odhalí až pondělní díl! Ukázka ale napoví, podívejte se.

Celý díl můžete sledovat již toto pondělí 26. února od 20:20 na TV Nova.
 

Maci

Diskuze

Tento článek zatím nikdo nekomentoval.