Aktualizováno 5.2. 2018 21:11

EXKLUZIVNĚ Z NOVÉHO DÍLU: Co čeká představitelku Terezy Benešové z Ordinace? Pěkně se vybarví a bude vyhrožovat kriminálce

Zdroj: TV Nova

Herečka Monika Zoubková patřila tři roky do týmu Ordinace v růžové zahradě 2, pak přišla sedmiletá pauza a velkolepý návrat do stejné role. Jako seriálová Tereza odcházela šťastná a vrátila se s kopou problémů nezměněná, stále rozmazlená tátova holka holdující alkoholu. Herecky výživné, divácky zajímavé. A o stejnou vlnu emocí se zaručí i ve Specialistech! Na co se těšit?

Přehrát poslední díl

 

Herečku Moniku Zoubkovou mají diváci televize Nova spojenou především se seriálovou postavou doktorky Terezy Valšíkové-Benešové, kdy jako protekční dcerka uznávaného doktora dokázala svým nezodpovědným chováním rozohnit nejednoho fanouška Ordinace v růžové zahradě 2. Pro herce role výživná, pro diváky ve finále zábavná. Nikdy neví, co provede příště a čím je opět vytočí, což je vcelku charakter žádaný. Koneckonců ani ve světe neběhají jen svatoušci a upřímně, koho by občasný zvrat nebavil?

Ordinace: Monika Zoubková coby Tereza Benešová
Zdroj: Archiv TV Nova


Se seriálem Ordinace si dnes jednačtyřicetiletá dvojnásobná maminka prožila také velkolepý návrat, kdy ze seriálu na sedm let vystoupila – věnovala se dětem, rodině, divadlu i dalším aktivitám – a po nemalé pauze ke konci loňského roku opět oblékla lékařský plášť a s ještě horším chováním a většími problémy se jako Tereza divákům opět dostala pod kůži. "Moc mě překvapilo i potěšilo, co mi scenáristé v Ordinaci vymysleli. A doufám, že lidé budou rozlišovat mezi mnou a Terezou, protože já ve skutečnosti opravdu nejsem taková," pronesla při návratu Monika Zoubková s úsměvem. I když na Ordinaci nedá dopustit, jako herečka si ráda odskočí do role jiné, a tak ji diváci mohou vidět coby afektovaně jednající státní zástupkyni v premiérovém díle Specialistů! 

130

GALERIE: Specialisté - 29. díl - Horké zboží

Zdroj: TV Nova

Specialisté - 29. díl - Horké zboží - 1

Hodnocení:Jaká bude, o jaké trable se postará, co předvede tentokrát? Na to už odpoví díl Specialistů s názvem 
Horké zboží dnes večer 5. února ve 20:20 na Nově. A po odvysílání na NOVA Plus.

Maci

Diskuze

Tento článek zatím nikdo nekomentoval.