Publikováno 22. 12. 2017

Katastrofická vize Vánoc podle Davida Prachaře: Američani nás porazili! Chudák se na svátky neraduje

Zdroj: TV Nova

Blíží se Vánoce, se kterými je spojený shon kolem nakupování dárků i jídla na štědrovečerní večeři. Herec David Prachař ze seriálu Specialisté ze svátků příliš velkou radost nemá. Co mu vadí nejvíce?

Přehrát poslední díl

Vánočnímu šílenství se herec David Prachař snaží vyhnout, a proto je rád, že tento rok jsou svátky pro něj víc pracovní. „Vánoce naštěstí prožívám spíš pracovně letos. Říkám naštěstí, protože každá změna je vždycky dobrá. Když to člověk moc prožívá, tak ho to někdy stojí víc nervů, než když má výmluvu, že má hodně práce, a tak nemusí běhat po obchodech a zúčastňovat se hromadných nákupů.“ Jedny nákupy už má za sebou a neudělaly mu prý úplně dobře.

David Prachař
Zdroj: ibestof.cz

S vánočními přípravami ale rodině pomáhá, aby děti měly pěkné české Vánoce. „Nejraději trávím Vánoce tak, že jsme s nejbližší rodinou pohromadě a hlavně, když nejsme zatížený návštěvami.“ Davidovi na svátcích nejvíc vadí, co všechno se musí před nimi stihnout. Děti mají besídky, v divadle jsou poslední představení...

 

„Ty Vánoce jsou tři dny a vlastně ten neadekvátní tlak, který trvá od konce října, to se vymyká... No jestli nás sledují marťani, tak si myslí, že jsme blázni.“ dodal David na závěr.


A v čem nad námi podle něj Američané zvítězili? Podívejte se na celý rozhovor!

 

NEPŘEHLÉDNĚTE:

TV Nova

Diskuze

Tento článek zatím nikdo nekomentoval.