Publikováno 21. 1. 2018

David Prachař si pochvaluje: Jaké podniky díky natáčení Specialistů poznal? Jsou v tom holky!

Zdroj: TV Nova

Na jaká obskurní pražská místa už se David Prachař díky natáčení seriálu Specialisté podíval? A co z duše nenávidí? Slavný herec se v rozhovoru nečekaně otevřel a prozradil toho o sobě opravdu hodně!

Přehrát poslední díl

Seriál Specialisté se zabývá kriminálními případy, které vyšetřuje skupinka kriminalistů. Mezi nimi je i herec David Prachař. Ten se díky seriálu podíval na místa, kam běžný člověk jen tak nenahlédne. „Třeba do různých obskurních podniků v Letňanech, kde jsou holky. Nebo v Thomayerově nemocnici vznikla taková katakomba, kde se léčili lidi s rakovinou. Je to jediný zařízení v Evropě, který má vlastní agregát a je schopný přežit atomovou bombu. I když vypnou proud, tak to pořád funguje...“ prozradil David.

Specialisté - 24. díl - Dobří sousedé - 1
Zdroj: TV Nova

Při natáčení jedné epizody se potkal se svojí manželkou Lindou a měl z ní celkem strach! „Ona tam hrála takovou nepříjemnou advokátku, hodně nepříjemnou. To jsem se jí bál.“

Specialisté - 16. díl - Desetiboj - 11
Zdroj: TV Nova

Nejen na place, ale i v divadle je se svojí rodinou. V představení Život s krajtou, které sám i režíruje, hraje se svým synem Jakubem. Žádné dusno ale mezi nimi není.

Specialisté - 1
Zdroj: TV Nova

Davidův diář je velmi nabitý. Když už si chvilku najde, rád se projede na skútru, houbaří nebo si čte. Vše, co je tiché, ve volném čase uvítá. Jak sám říká, když je člověk pořád mezi lidmi, tak spíš chce být potom sám.

Specialisté - 17. díl - Mrtvým se nic nedaruje - 7
Zdroj: TV Nova


Co dalšího představitel majora Vondráčka prozradil? Z videa zjistíte, jaký je jeho vztah k Janu Zadražilovi, nebo co z duše nenávidí!

 

Seriál Specialisté můžete sledovat každé pondělí od 20:20 na Nově!

 

NEPŘEHLÉDNĚTE:

TV Nova

Diskuze

Tento článek zatím nikdo nekomentoval.