Aktualizováno 5.1. 2018 13:18

SPECIALISTÉ V NOVÉM ROCE: Vražda sprejera, problémy s dvojitým agentem i usmažení zaživa!

Specialisté - 25. díl - Milionářka - 16
Zdroj: TV Nova

Seriál Specialisté se vrací s novými díly již toto pondělí. A tenhle start byste si rozhodně neměli nechat ujít. Hned na začátku roku budou muset Specialisté vyšetřovat případy, které ovlivní mnoho životů – například syna Jaroslava Čermáka. Z Lukáše Panenky se stane dvojitý agent a čeká vás jedno poslední rande! Na co se můžete těšit?

Přehrát poslední díl

Tým Specialistů v čele s majorem Vondráčkem, Zuzanou Májovou, Jaroslavem Čermákem a Lukášem Panenkou již na televizních obrazovkách vyšetřili 24 záludných případů. Vše odstartovalo vyloupením jednoho malého klenotnictví v Praze, pokračovalo zapletením bratra Zuzany Májove do vraždy, Specialisté se stali svědky útěku z vězení, konce Jana Lorence na kriminálce, pražského odstřelovače a vyšetřovali také vraždu lékárnice!

Všechny staré případy si můžete připomenout
ZDE!

Co přinesou nové díly Specialistů? - 8
Zdroj: TV Nova

Co diváky čeká v novém roce? Těšit se můžete například na příběh Jiřiny Hamáčkové, která v televizní soutěži vyhrála 10 milionů korun. Krátce nato je její manžel nalezen mrtvý ve sklepě jejich panelového domu. Jak se zdá, finanční výhra sympatické ženě moc štěstí nepřinesla. Jeden z dalších případů se bude týkat vraždy známého populárního sprejera Gekkona. Z Lukáše Panenky se stane dvojitý agent, který začne trpět Stockholmským syndromem. Čekají vás daleko drsnější scény, například jedna oběť bude doslova upečená v sauně za živa. A jak dopadne boj nájemného vraha s celým týmem ozbrojených jednotek?

122

GALERIE: Co přinesou nové díly Specialistů?

Zdroj: TV Nova

Co přinesou nové díly Specialistů? - 9

Hodnocení:V epizodních rolích se v kriminálce Specialisté objevilo mnoho známých tváří z populárních seriálů Ulice a Ordinace v růžové zahradě 2. Herci tak v očích diváků vyšly ze svých známých rolí a představili se ve zcela jiném světle. K vidění byli například Roman Štabrňák a Štěpánka Fingerhutová z Ordinace v růžové zahradě 2, Václav Svoboda a Kryštof Rímský z Ulice nebo Jana Boušková z Policie Modrava. I v nových dílech se můžete těšit na oblíbené herce! Například na Šárku Vaculíkovou z Ulice, Libuši Švormovou, Vasila Fridricha, Karla Zimu nebo Lukáše Langmajera.Nezapomeňte sledovat nové díly Specialistů každé pondělí na Nově od 20:20!
 

Maci

Diskuze

Tento článek zatím nikdo nekomentoval.